Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ultrahangot kérni...

Lehet ultrahangot kérni vizsgálat helyett?

Figyelt kérdés
Az lenne, a problémám, hogy több mint 3 hete nem jött meg. Fáradékonyabb vagyok stb... Ma megyek nőgyógyászhoz, de mivel nem szeretném, hogy megvizsgáljon lehet-e inkább ultharngos vizsgálatot kérni helyette? Mert egy kicsit barnázgatok is, meg voltam már egy párszor ilyen szituációban, és elég durván bántak velem, nem szeretném újra átélni ugyanazt... Várom mielőbbi válaszaitokat!!
2011. szept. 26. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos csak vizgyálattal, vagy hüvelyi uh-val lehet megállapítani, hogy van-e baba, a hasi uh-n csak később látszik.
2011. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos csak vizsgyálattal, vagy hüvelyi uh-val lehet megállapítani, hogy van-e baba, a hasi uh-n csak később látszik.
2011. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pozitív teszted, akkor meg kell, hogy vizsgáljon a doki. Ha úgy gondolod, hogy durván bántak veled, akkor menj másik orvoshoz, szabad orvosválasztás van. De azt nem gondolom, hogy kérésre csak uh-on vizsgál. Mivel 3 hete nem jött meg, akkor terhesség esetén már mindenképpen mutatnia kéne a tesztnek. Lehet, hogy valami hormonális problémád van, ami gyógyszerrel orvosolható.
2011. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kérsz egy ultrahangot, akkor hüvelyit csinálna,hiszen a hasin nem sokminden látszik. Se a ciszta, se a terhesség

Akkor meg mi a különbség a hüvelyi ultrahang és a vizsgálat között? Semmi

2011. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megvizsgálnak,de menj másik dokihoz ha elözöleg durván bántak veled.

csinálj tesztet is,és ha pozitiv,mondd a dokinak,akkor amugy is körültekintőbbek.

2011. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. szept. 26. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia kb én 6 hetesen voltam nőgyógyásznál. Volt egy pozi tesztem és a férjem nem hagyott békén, hogy ő annak nem hisz. (3 év után sikerült.) Meg pont nyaralni mentünk. Szív hang még nem volt de 2mm es embrio volt a petezsákban. Így már el hitte a férjem. Hüvejin nézte meg de nagyon óvatos volt. És nem is lett semmi baj. Azóta már csak hasin vizsgál.

Sok sikert neked is!

2011. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!