Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez fájás lenne? Vagy fájásgyen...

Ez fájás lenne? Vagy fájásgyengeség? Egyáltalán milyen az?

Figyelt kérdés

Szültem már egyszer,igazából tudom milyen a fájás,de azt szokták mondani hogy nem minden szülés egyforma.

Tehát dec. 31.-ére voltam kiírva,a méhszájam egy ujjnyira nyitva,és kb. 2-3 napja vannak keményedéseim amik nem úgy fájnak hogy az egész hasam hanem csak a leges legalja vagyis inkább mintha csak belülről érezném hogy a méhszájam fáj.Ez a keményedés vagy méhösszehúzódás (nem tudom mi a különbség a kettő között)alatt fáj utána elmúlik.A ctgk jók,keményedéseket már mutatott,a magzatvizem kevesebb valamennyivel,de semmi más.Mire számoljak szerintetek?Ez lehet fájásgyengeség?Legközelebb már csak hétfőre rendelt vissza a dokim.Lesz amúgy most valami front?


2011. jan. 7. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, fájásgyengeség az amikor megindul a vajúdás, szép szabályosan (vagy majdnem), és egyszer csak elmúlnak a fájások. Köszönöd szépen jól vagy. Ha a köv 4-6 órán belül sem indulnak újra, oxitocinnal indítják a szülést.


Nekem igy volt. Éjjel fél 1-től, reggel 6-ig, már ötpercesek voltak reggelre. Aztán egyszer csak semmi. 6 óra után kaptam oxit, 4 óra alatt lett meg meg a fiam.

2011. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!