Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utalhat ez a nagyon...

Mire utalhat ez a nagyon halvány barnás folyás?

Figyelt kérdés

Remélem nem a koraszülés egyik elöjele.

Én fertözésre gyanakszom inkább,mert mostanában nagyon viszketett kívül-belül.Nem hinném,hogy véres,mert nincs vér szaga....stb,de akkor miért halvány barna?Szerintetek mi lehet ez?

33 hetes km kissé megilyedve


2011. jan. 7. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! nincs orvosod akit felhívhatnál ? Esetleg nem volt együttlét tegnap ? ilyentől is lehet....én megkérdeznék egy ehhez értőt minden kép és meg is nézetném magam!...
2011. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Szerintem sincs nagy baj,mert nem fáj semmim.

Ha nem múlik el az a barnás folyás,akkor hétfön biztos elmegyek a dokihoz.

A baba rendesen mozog...vele minden ok szerintem.

Lehet,hogy készülödik a szervezetem,testem a szülésre.

Josló tünetek már lehetnek,nem igaz?

2011. jan. 7. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, de ha ilyet tapasztalnék, azonnal elmennék orvoshoz! (Már csak a "mostanában nagyon viszket" érzés miatt is!)
2011. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj hétfőig! Ha barna, az azt jelenti, hogy valahonnan vér jön, nem sok, de jön. És terhesség alatt SEMMIFÉLE vérzés nem tekinthető normálisnak, addig, amíg ki nem derül, hogy nem kóros. Másrészt ha viszket kívül-belül, az fertőzés, és bizony fertőzés képes koraszülést okozni! (Kikezdi a burkot, ami megreped, és elfolyik a víz.) Még csak 33 hetes vagy, ne kockáztass, irány az ügyelet, nézzenek meg! És írjanak gyógyszert a ferőzésre is. Hétfő NAGYON messze van!
2011. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló jól írja.Ha színes,az vér.Minél előbb lásson doki!
2011. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy jártam 27 hetesen. Nekem is halványbarna folyásom volt. Még aznap elmentem orvoshoz, aki hüvelygyulladást állapított meg. 5 napig hüvelykúpot használtam és elmúlt.

Mindenképp menj el orvoshoz, nehogy valami fertőzéstől kinyíljon a méhszájad! Még maradjon bent pár hetet a Babócád!

2011. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!