Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a széklete annak a...

Milyen a széklete annak a kismamának, aki a terhessség óta gyógyszert szed pajzsmirigy alulműködésre?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne, mert fura módon, a székrekedés fogalmát már el is felejtettem, olyan könnyen megy a dolog, sőt, néha még hasmenésfélém is van...

Kíváncsi vagyok, hogy más is tapasztalt-e ilyet, mert én arra gyanakszom, hogy a gyógyszer csinálja.

Köszi előre is a tapasztalatokat! Remélem, nem vírus,hanem tényleg a bogyó...

8 hetes


2009. jan. 29. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Ez teljesen normális,nyugodj meg.Nekem is alul termelésem van és hasonlókat tapasztalok.Gondolom nem teljesen híg a székletet, mert az már gond.A székletet "megzavarhatja" a terhességi vitamin és a gyümölcsök.

Boldog babavárást kívánok!

11,2hetes kismama

2009. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hát... akkor sajna én vagyok az ellenpélda. 150 microgramm L-Thyroxin mellett, nekem olyan székrekedésem van, hogy ihajj! Hiába eszem (és iszom) rostosat, sok gyümölcsöt, teljes kiörlésű dolgokat... Csak hashajtó lekvárral együtt megy a dolog. Igaz, ha jól belegondolok, fiatalabb terhes koromban - tehát kb. akkor, mint Ti - nekem is simán ment minden... Még gondoltam is, hogy majd megúszom, de nem így lett. Igaz ez csak néhány hete megy így. És remélem, végig azért nem lesz így. De annyit megmondhatok, hogy ehhez a gyógyszernek semmi köze. Én már régen szedem, de sohasem tapasztaltam hashajtó hatást. Nem terhesen normális volt minden efféle dolgom... : )) Kívánom, hogy Ti ne járjatok így! : )) ......... Visszatérve a kérdésedre én is inkább a sok rostosat tippelném a hasmenésféléd okaként, egyetértve az előttem szólóval. Egy 31+1 hetes kismami
2009. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!