Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy 34 hetesen...

Az normális hogy 34 hetesen 3100 a méhszájvizsgálati eredményem? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális. 3 ujjnyi a méhnyak (nem kezdett el elsimulni, a baba feje még fent van a bemenetnél)), 1 ujjnyira van kitágulva a külső. Ha első gyermek, nagyon jó, ha többedik, még nyílhatsz, nyugi!

De egyébként ha beírod a keresőbe hogy méhszáj: 3100, kiadja a találatokat hogy a számozások mit jelentenek!

2011. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy a méhnyak hossza 3 ujjnyi az normális és hogy a külső méhszáj egy ujjnyira nyitva.

Ez úgy van hogy az első szám jelöli a méhnyak méretét 3-2-1 ujjnyi ha nulla az szüléskor van akkor eltűnt,,aztán a következő szám a külső,a harmadik a középső a negyedik a belső méhszáj nyitottságának a méretét.

Nyugodj meg nekem a 34 héten 2111 volt a méhszájam ami ugye 2 ujjnyira rövidült és külső ,középső ,belső egy ujjnyira nyitva azóta is jól vagyok magne b 6-ot szedtem most már 36 hetes vagyok és még nem nyíltam tovább hál Istennek.

Ne aggódj ha vannak jóslóid,görcseid vagy azt éreznéd mint én nyilalló fájdalom a hüvelyben szólj az orvosnak és szedjél magnéziumot.

Kellemes babavárást és könnyű szülést!

2011. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát,sajnos császár lesz,második baba,és az első faros volt.de megnyugtat,h nincsen gond:)
2011. okt. 28. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld a császárt és ne érezd "szégyennek"! A baba legyen egészséges, az a lényeg!
2011. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) nem szégyenlem,csak tapasztaltam...és még szeretnék gyereket szülni...!:)
2011. okt. 29. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!