Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamák akik nemsokára...

Azok a kismamák akik nemsokára 38 hetesek lesznek, válaszolnának nekem?

Figyelt kérdés
Mivel nincs sok már hátra, nem izgultok? Bepakoltatok már? Van jósló? Dagad a kéz és a láb? Milyen hosszú sétát vállaltok be egyedül babával a pocakban? Hol fogtok szülni? Apás szülés lesz? Mikor szültök?
2009. jan. 29. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Szívesen válaszolok:Izgulok,persze meg félek egy kicsit a szüléstől,de várom hogy a kezemben tarthassam a kislányomat.Bepakoltam már igen 1 hete kb.Vannak jóslóim és a nyákdugóm is távozott.Nem nagyon dagadok,de azért igen persze.Hát max 30 perc,de hogy megfáztam és h fáj mindenem ezért nem nagyon sétálgatok már.Kórházban szfogok szülni és nem apás szülés lesz.Febr.13-ra vagyok kiírva.Te mikorra vagy kiírva és kisfiú vagy kislány lesz?Apás szülés lesz?

37+5 hetes pocis:)

2009. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia

Hat hol is kezdjem...nagyon izgulok, es neha meg hihetetlen is, hogy ez a kis elet nemsokara ki fog bujni. Termeszetesen apas szules lesz, a ferjem semmilyen korulmenyek kozt nem hagyna ki...szerintem O jobban varja mint en :)

...A csomagom keszen a kuszobon al...babanak es nekem kulon. Szepen osszepakolva. Fenykepezogep kamera a csomag tetejen :)

Josloim vannak, megpedig olyanok hogy a konnyem kicsordul...nem is tudom ha ez ennyire faj akkor mi lesz az igazi fajasoknal...de erre inkabb nem is merek gondolni. Hala az egnek nem dagadok...viszont allandoan pisilnem kell...ma mondta a szulesznom, hogy gyermekem mar beekelodott es barmikor johet mar...de igazabol ki is huzhatja :) Ha apja fia lessz akkor kihuzza :)

Amugy korhazban fogunk szulni, medences szules van tervbe veve. (ja es angliaban) a szules idopontjara van ket alternativank is...februar 6 es februar 17. A magyar orvos szerint 6.-a az angol szerint 17....szoval a babam majd eldonti. :)

Es te hogy allsz a kerdessel?

Boldog babavarast es konnyu szulest kivanok

2009. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Én febr.14-én fogok szülni kislányt és apás szülés lesz.

Nekem meg dagad a kezem de főleg a lábam. sajna...

Én nekem papíros dolgokat még intéznem kell itt ott, így mászkálnom kell.

Én is izgulok és félek is, de majd akkor ha fájások lesznek...mikor szülni megyek erősebb lesz.

Nekem még nem távozott a nyákdugó, nem tom jó vagy nem.

Jóslóim se erősek.

2009. jan. 29. 18:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Nektek milyen a jósló? Nekem menszeszszerű fájás, nem görcs. naponta többször is előfordul ez de ma nem. Egyszer, ill tegnap éreztem csak olyat, hogy a derekamba is kisugárzott.
2009. jan. 29. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Erősek a jóslóim,de nem nagyon szerencsére.

Első válaszoló

Boldog Baba vrást és könnyű szülést!:)

37+5 hetes kismami

2009. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked is sok boldogságot és könnyű szülést! Mondjuk te neked bármikor beindulhat már :)
2009. jan. 29. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Igaz, én már júniusban megszültem, de ha gondolod, elmesélem mit éreztem akkor.

Igzultam, leginkább amiatt, mert veszélyeztetett terhes voltam, és a 39. héten költöztünk. Össze kellett pakolnom a lakást, bedobozolni mindent, és félni, hogy vajon hol jön rám a szülés...

Keményedéseim már 20. héttől voltak, nehezen mozogtam a gerincproblémáimmal.

Vásárolni minden nap elmentem, és intéztem a városban a dolgaimat. Menni mehetsz, amíg jól érzed magad. Ha elfáradsz, akárhova, de ülj le pihenni.

Bepakolva 29. héttől be voltam, mert akkor töltöttem egy hetet kórházban vérzés miatt.

A lábam kicsit dagadt, a kezem alig-alig.

Apás szülés lett, kislányunk lett és imádjuk.

Túlhordtam végül 8 napot.

2009. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Február 17-re várom a kislányomat. Érdekes én nem izgulok, pont ellenkezőleg, nagyon nyugodt vagyok. Már bepakoltam kb. 2 hete. Jóslóm nekem még nem volt. Nem tudom ez baj e, de még mensis fájásom, keményedésem sose volt (pedig a méhnyak már megrövidült, felpuhult, a babóca is beékelődött) Dagadni csak picit dagad a lábam és a kezem főlegreggel. Nálunk nem lesz apás szülés.
2009. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Helló! Én most vagyok 36 hetes,és már kb 2 hete bevagyok pakolva,nekem ez a második ,van egy 9 éves fiam aki már alig várja hogy a tesó megszülessen.Én a máv kórházban fogok szülni,és izgulni nem izgulok mivel az előző szülésem 3 óra alatt lezajlott,így abban bízok hogy most is ilyen gyorsan fog menni minden.Legalábbis nagyon remélem.Nekem hányingerem van nagyon és levegőt is alig kapok ilyenkor ilyenkor már nem bánnám ha 1-2 héten belül megszületne,amire sok esély van mert a fiam se várta ki a 40. hetet.Apás szülés lesz,a párom ki nem hagyná ,és jobb is hogy ilyenkor ott van és támogat.én az iskoláig meg vissza szoktam néha elsétálni mikor nincs ki hazahozza a gyereket,az elvileg15 perc de most fél óra alatt tudom megtenni,mert ha sietek akkor feszül és szúr a hasam alja.Amúgy más bajom egyelőre nincs.Na ezzel egy kicsit hosszúra sikerültem,de sebaj.Kitartást neked,és könnyű szülést kívánok.
2009. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetfo ota vannak nagyon eros gorcseim...es folyamatos mensi szeru fajasaim. A nyakdugo meg nem tavozott...es igazabol en sem tudom hogy ez jo vagy nem.

Hetfon pl: egy oran keresztul szinte folyamatosan jottek a fajasok...majd elmultak...azota csak neha jonnek...olyan napi 5-6 alkalommal. A hasam folyamatosan kemenyedik...es hanyingerem is van.


Masodik valaszolo voltam

2009. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!