Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára indulnom kell a...

Nemsokára indulnom kell a fogorvoshoz, de már most olyan gyomoridegem van, hogy görcsöl a hasam! 12 hetes vagyok, hogy nyugodjak meg? Félek, hogy ártok a babának!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi nem fogsz ártani neki,ő nem érzi,hogy görcsöl a hasad.Én is nagyon gyomorideges vagyok,nekem még menni is szokott ilyenkor,mégis teljesen egészséges a babám,és komplikációmentes terhességem volt.

Sok szerencsét a fogorvosnál ;)

2011. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 13. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez csak fogorvos, nem hentes! :)


Nem ártasz vele, de azért jobb lenne neki is, ha nyugodtabb lennél. Nem lesz semmi baj, vigyél egy mp3 lejátszót, dugd a füledbe és hallgass zenét, miközbe nézik a fogaidat nekem bevált. :)

2011. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, gyökérkezelni fogják és ez egyszer már nagyon fájt nekem, de igyekszem nem nagyon felhúzni magam...
2011. ápr. 13. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítés után már úgysem érzed, addig meg lazulj gondolj arra pici emberkére a pocidban! :)
2011. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg! :)
2011. ápr. 13. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!!de jó neked..te már túl vagy rajta!!!én is nemsokára indulok..és rettegek..de szó szerint..de jó lenne már túl lenni rajta...Nekem húzni is fog és tömni is....és nagyon félek:(((((((((

Veled mi történt??

18hkm

2011. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!