Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nemsokára szülök? Ma...

Lehet nemsokára szülök? Ma reggel elment a nyákdugóm és néha picit görcsölget a hasam.39 hetes vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Vasárnap éjszaka írtam ide,mert 8 perces fájásaim voltak.Reggel megnéztek szabályos 8 percesek voltak,de hétfő estére elmúltak a fájások.Ma reggel meg távozott ilyen kocsonyás állagú valami ami szerintem a dugó volt.Jöhet már a bébike szerintetek?Már nagyon várjuk:).
2011. jan. 26. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem is voltak leigazolt szabályos 8 perceseim 2 órán keresztül a második terhességnél, aztán 2 héttel később jött a baba a 39. héten. Nem lehet előre megmondani, az első szülésem ilyen halovány görcsökkel indult valóban, 28 órával később elfolyt a magzatvíz.

Sok nincs már hátra, az biztos, kitartás!

2011. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezen a heten meglesz a babad. Kitartas, konnyu szulest!
2011. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még ma meglesz a babád!Max holnap reggelre!Sok sikert:-)
2011. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy elment a nyákdugó az azt jelenti,hogy 2 héten belül meglehet a baba:)Persze ez lehet ma,holnap bármelyik nap.Kívánom neked,hogy legyen meg a baba minél elöbb és sok sok kitartást is mellé:)
2011. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem hamar és gyorsan megérkezik a bébid :)


Nálam sajna 31+5 hetesen ment el a nyákdugó és 39+4-re szültem!Szóval van ellenpélda is, De Te már időben vagy!Majd írd meg mi újság!

Könnyű szülést!

Mert van olyan, az enyém ilyen volt! :)

2011. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne ijeszgessetek!:) 39 hetes vagyok, még fent a pocim, semmi jel, nyákdugó nem ment el, zárt a méhszáj, de jó lenne még a héten meglenne a baba vagy a jövőhét elején:) Annyi, hogy vannak joslóim.

Most akkor ne is reménykedjek egyelőre?:)

2011. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát még mindig semmi :(,de érdekes olyan mintha lejjebb ereszkedett volna a hasam.Kíváncsi vagyok mikor akar jönni,holnap megyek dokihoz vizsgálatra.Köszi a jókívánságokat,hasonló jókat nektek is.
2011. jan. 26. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is így volt,39 héten semmi..aztán egyszer csak jöttek a fájások és csak a kórházba ment el a nyákdugó.
2011. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi, 38+5 hetesen jöttek a fájások 10 percenként, aztán mikor a kórházban már 2 percesek voltak, tágulva még csak két ujjnyira voltam, akkor repesztettek burkot és rá kb. 5 órára lett meg a babám. (összesen 20 órát vajúdtam)
2011. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tobzi91 válasza:
Nekem 37.héten ment el a nyákdugóm, szoktam görcsölgetni is meg már nagyon lent van a hasam és nyomást is érzek...és még mindig semmi. 39+3hetes kismama
2011. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!