Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor voltatok először védőnőnél?

Mikor voltatok először védőnőnél?

Figyelt kérdés
Hány hetesek voltatok akkor? Az enyém keddenként fogadja a kismamikat. Jövő 7en kedden kezdem a 9. hetet. Korai elmennem?
2011. jan. 8. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor kell elmenned, ha van a nődokitól papírod a terhesség fennállására. HA ez meg van, mehetsz a kiskönyvért a védőnőhöz, amire az egész várandósság során szükséged lesz (még szülésre is vinni kell!)


Gratulálok a babához!

2011. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem, pont időben vagy. A terhesség megállapítása után mehetsz rögtön, nálunk így is kérik. Ők adják ki a terhes kiskönyvet is, segítenek neked, ha kérdéses valami, szóval szerintem érdemes elmenni mielőbb.

Én mindkét terhességnél így voltam, 7. hét nőgyógyász, 8. hét védőnőnél.

2011. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első babámmal még dolgoztam, így csak a 12 héten kerestem meg a védőnőt, hogy a kiskönyvet tudjam vinni az uh-ra és az orvosom is kérte. A második babámmal már a 7 héten mentem, ráértem, meg amúgy is vittem a kisfiamat hozzá :)
2011. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz nyugodtan ha akarsz. Először én 7 hetesen voltam, 9. héten elvetéltem és szinte lelki törés volt, hogy már kiskönyvem is volt akkor (első baba lett volna). Most 15. héten mentem éppen nem volt késő, mert ő utal be a 16 hetes afp-re, de legalább tudom hogy tuti megmaradt a terhességem. A dokim most 12 hét előtt nem is engedett de hozzá 2 hetente jártam terhesgondozásra. 12 hétig tuti nem késel semmiről.
2011. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pont 9 hetesen mentem el először,és ő irányított mindenhova.Szerintem pont időben vagy(amúgy azt mondta elég lett volna menni a 12. héten,de nálunk mindenki már a 9. héten el megy a védőnőhöz)

UH-on amúgy 7 hetesen voltam.

kellemes babavárást kívánok neked.

16 hónapos csajszi anyukája

2011. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyerekemnél 9 hetesen mentem. Előbb féltem,hogy még elvetélhetek (sajnos 2 gyerek között volt egy olyan is 8 hetesen) addigra mindegyiknek tuti volt szívhangja, szépen fejlődött:)

És a 12 hetes UH-ra már kellett kiskönyv, meg addig mindent elmondott mikor hova kell menni, hova kell menni vérvételekre mi lesz a menete a dolgoknak. (valahogy eddig ahány városban laktunk, annyiféle verzióval találkoztam).

Szerintem pont időben vagy.

Gratulálok a babához!

2011. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam uh-n akkor állapították meg az élő terhességet. Tegát akkor mostantól februárig bármikor mehetek. Első baba, így azt gondoltam minél hamarabb annál jobb. Ezek szerint mindegy.
2011. jan. 8. 14:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2011. jan. 8. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 5-6 hetes voltam amikor dokinál voltam,és a papírral pár nap múlva mentem a védőnőhöz!
2011. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az orvos megállapította, hogy babát vársz, kaptál róla papírt bármikor mehetsz. Az a lényeg, hogy a baba megszületéséig minimum 3 pecsétnek kell benne lennie.
2011. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!