Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok és a kislányom...

24 hetes vagyok és a kislányomnak 39 fokos láza van hányós vírustól. Mennyi szerintetek az esélye, hogy megúszom egészségesen?

Figyelt kérdés
Én még ennyire nem paráztam a vírusoktól, mint most terhesen. Bár erről szerintem az a kedves hangvételű tv hiradók tehetnek, amik másról sem szóltak főleg tavaly, hogy mennyi kismama halt meg az influenzába. Menni sem megyek szinte sehová, de a sulis lányom most valami kemény vírust hozott haza, mert eléggé szenved tőle. Már a 3. babánkat várom, de ennyire betegesen még nem féltem soha semmitől, mint a fertőzésektől. Normális dolog ez?
2011. jan. 8. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyimek ketten voltak benne egyszerre.Gondolhatod azt sem tudtam melyiknek ugorjak.De nem kaptam el.
2011. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vírus, szedj Oscilicoccinum homeopátiás szert, és napi 1000 mg C-vitamint. Én is ezt szedtem vírusos időkben, voltam sokat betegek mellett, semmi bajom nem lett. Csak ajánlani tudom! 34 hetes km
2011. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bármit is csinálhattam nem úsztam meg:( Végig fertőtlenítettem az egész házat a wc-től a kilincsekig mindent, de hiába. A 22.héten elkaptam én is, belázasodtam, hánytam ment a hasam, de szerencsére a kicsinek nem lett baja. Feküdtem és pihentem 2 napig, gyorsan átszaladt rajtunk.
2011. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24. héten szerencsére komolyabb galibát nem fog okozni az sem, ha elkapod. Egyébként van esélyed megúszni, nekem a párom feküdt itthon 39 fokos lázzal egy hétig, és semmi bajom se lett.
2011. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esély van rá, hogy megúszd.

Adok néhány tippet, ami szerintem sokat segít ilyenkor. Amikor a lányoddal vagy vegyél föl maszkot (midnen gyógyszertárban lehet kapni, érdemes egyszerre többet venni), sokat szellőztess (persze ilyenkor nem legyen ott se a lányod, se te, hogy ne legyen még rosszabb a helyzet) és naponta legalább egyszer (inkább többször) moss föl és törölj port, főleg ott, ahol a lányod van és ahol te tartózkodsz.

De a maszk tényleg megvédhet, ha még nem kaptad el (mert ugye a lappangási idő lehet 3-4 nap.

2011. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!