Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok ....

31 hetes terhes vagyok . Ehetek fott kukoricat? Nem lesz tole baja a kislanyomnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne ehetnél?
2011. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Mégi a ..... baja lenne? Miért kell ilyen hülyeségeket kérdezni? Ha meg hallottad, hhát lenne tippem, mit mondj az illetőnek!
2011. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
normalis kerdest tettem fel bunkok valaszra nem vagyok kivancsi ha meg nem tudsz esetleg normalisan valaszolni nem kell irnod .,az ilyenek kimeljenek ., mert nem vagyok rajuk kivancsi.,csak ugy mint minden anyuka .,es elso terhessege .,sok mindent nem tudhat plane ha kulon es tavol el a csaladtol rokonoktol.,
2011. júl. 31. 12:06
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, én is meglepődtem ezen a kérdésen. Mi bajod lehetne a főtt kukoricától? Kicsit utánaolvasol a dolgoknak, és máris rájössz, hogy miért meglepő a kérdés. Amit nem ajánlatos enni azok a nyers húsok (tatárbifsztek), nyers hal (sushi), tengergyümölcsei (bár az én orvosom szerint, mivel korábban is rendszeresen fogyasztottam ehetem nyugodtan, csak jól megfőzve), penészes sajtok, olyan süti amiben nyers tojás van, lágy tojás...
2011. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszodat .,de szerintem itt a gyk nem en vagyok az egyetlen olyan szemely aki furcsa kerdest tesz fel .,en nem talaltam furcsanak egyaltalan.,csak amiben nem voltam biztos azt gondoltam itt megkerdezem .,de mint latom k,.....nagy hulyeseg volt.,ilyet...........
2011. júl. 31. 12:41
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

ehetsz nyugodtan


Nem esek neked, de nekem is furcsa volt a kérdésed. Bár szinte minden első babás anyuka paramami:) Ha majd a 2. vagy 3. gyereket várod és visszagondolsz rá, hidd el, te is nevetni fogsz rajta, milyen butaságok jutottak eszedbe most:) Nem rosszindulatból írom, nehogy sértésnek vedd. Inkább kérdezz kétszer, minthogy egyszer baj legyen.


18 hónapos gyermekes, 19 hetes kismami

2011. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is fura volt olvasni a kérdést,de olvastam már ennél furábbat is!


Van pár dolog,amit nem ajánlott enni- pl:lágy tojás,hővel nem kezelt húsok,félig sült húsok,mosatlan zöldségek,mosatlan gyümölcsök...stb.

A kukorica azok közzé tartozik,amiket lehet enni! én anno konzerv kukoricát zabáltam ész nélkül :-D

Most enném a sima főtt kukoricát,de én sajnálom kiadni rá a pénzt,és ráadásul itt nem lenne elég 1-2 cső...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv: 2 és 4 éves lányok,33 hetes anyukája :-)

2011. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
koszonom szepen az utolso 2 hozza szolonak..
2011. júl. 31. 13:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocsi,de tényleg elég furcsa a kérdésed...ezzel az erővel a dinnyét,és a barackot is megkérdezhetnéd.Na,mindegy is.Egyél nyugodtan,semmi bajod/bajotok nem lesz tőle.2 gyerekes anyuka
2011. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a minap 3 csővel burkoltam :DDD 28h
2011. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!