Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tevedhet a doki? Kislany vagy...

Tevedhet a doki? Kislany vagy kisfiu?

Figyelt kérdés
22 hetes Uh a doki azt mondta,hogy kislanyom lesz.A babat alul nezetbol lehetett latni mintha egy uveg asztalon ulne de nem voltak nagy terpeszben a labai csak eppenhogy nyitva.Letezik,hogy megsem kislany hanem kisfiu?
2011. jan. 8. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hónapban ill. még utána egy kicsit összetéveszthető, ugyanis a kisfiú és kislány nemiszervek majdhogynem ugyanúgy néznek ki "kidudorodás" formában. A 22 hetes terhességnél már határozott a kisfiú ábra, nagy tévedés nem lehet.

Bár kórházi tucatvizsgálatoknál előfordulhat "figyelmetlenségből". 4D-n nem.

2011. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem az egész terhességem alatt nem tudtam megmondani a doki hogy milyen lesz, mert mindig úgy feküdt hogy takarta a kis szervét és nem láttuk. Meglepi volt. Azért én biztos voltam benne hogy fiú lesz.
2011. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm a szülés napjáig úgy tudta, hogy kislány. Minden Uh-on megerősítette a doki. Aztán egy fiúcska bújt ki a pocakjából. :)

De fordított helyzetű történetet is ismerek. :)

2011. jan. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szobatársamnak azt mondta a doki,hogy fia lesz mert nem látja a hüvelybementet ,(ezt nem értette,hogy hogy van)de kislányt szült!Ő is szüléskor tudta meg,hogy lánya lett!
2011. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végig azt mondták, hogy lányom lesz, rózsaszín ruhák, rózsaszín baba szoba várta, és lány nevet választottunk csak, erre fel megszületett a fiam:)) szóval nagyon benézték:))
2011. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyukám munkatársának mondták, hogy kislány lesz, de mikor megszületett kiderült, hogy fiú, csak jól elbujtatta :).

2011. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20hetesen 99%ra mondta a dokim hogy kislany.az is lett.

szerintem 22hetesen egy 4D nagy valoszinuseggel pontosan megmondjak a nemet.

2011. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En Angliban elek itt egy vagyon sajnos a 4d ugyhogy csak sima uhn neztek egyszer a korhazban ahol a felul leirtak szerint latszodtak a dolgok.
2011. jan. 26. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 7.hónapig 90%-ra mondták, hogy kislány. És az utolsó előtti UH-n teljesen természetesen mondta a doki, hogy a a kisfiúval minden rendben.

Úgyhogy még változhat.

2011. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bogyo110 ***** válasza:
nálunk 7 hónapig fiú volt aztán a 4d kiderült hogy kislány azóta is azmaratt de ki tudja mire megérkezik lehet hogy fiu lessz de semmi probléma mert az elején vettem fiúruhát a végén meg lányosakt fő az egésszség!
2011. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!