Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kóráhzba belehet menni...

A kóráhzba belehet menni akkor hogyha az embernek elkezd viszketni az egész teste? 23. hétben vagyok, eddgi viseltem, de most valami megváltozott, egész nap meghallok, annyira viszket az eész testem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj!!

Inkább az ügyletre , minthogy bajod legyen. Bármi lehet, allergiától az ekcémáig. Tudod: jobb félni, mint....

2011. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az ügyeletre én mindenképpen bemennék a helyedben.
2011. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem kell kórházba mennni? A nőgyógyászatra?
2011. jan. 8. 23:01
 4/21 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is volt ilyen,terhességi kiütése,toxémia miatt,menj be mindenképpen!
2011. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen, en is azt mondom hogy menj be minel hamarabb, mert toxemia vagy maj elegtelenseg jele is lehet a viszketes! Jobb felni mint megijedni, remelhetoleg csak valami allergiad van.

Majd irj hogy mi lett, remelem hamarosan jobban lezel!

2011. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ígértem, hogy írok. bementünk a kórházba, ott megnézték a méhszájat az rendbe van,meg a méhem is. Mértek vérnyomást, képzeljétek el a jobb karomban 186/121 lett a bal karomban meg 161/ 112 lett. A szülésznő szerint be kellett volna feküdnöm, doki hazaküldött és mondta menjek be az sztkba laborra.Most is memértük ahoy haza jöttünk, mert a doki szerint csak a korház miatt magas.

És most is 147/ 89 volt.

Mi a véleményetek?

A viszketésre nem mondott semmit, majd a labor eldönti mi van.

2011. jan. 9. 13:31
 7/21 anonim ***** válasza:

Doki felelőtlen volt,toxémia lesz,az alapján amit leírtál.

Ha van saját dokid mielőbb keresd fel!

Addig is ne sózd az ételeid,ne iggyál kávét,minden olyan dolgot kerülj aminek vérnyomás emelő hatása van.

Iggyál sok vizet/folyadékot!


Vigyázz magatokra!

2011. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nincsen saját dokim, és ez a doki az ambuláns lapra fel sem irta a vérnyomás eredményeket.

mIBŐL GONDOLOD HOGY TOXÉMIA?Miért nem tartottak benn?

2011. jan. 9. 14:07
 9/21 A kérdező kommentje:
HONNAN TUDHATOM,, HOGY EZ TOXÉMIA AVAGY SEM? mIKOR MENJÜNK VISZA A KÓRHÁZBA? Mikor van nagy baj?
2011. jan. 9. 14:09
 10/21 anonim ***** válasza:

Csak onnan,h a barátnőmnél ugyanez volt...de nem vok doki,és ijesztegetni se akarlak,ne haragudj.


Sztk-ba menj be szerintem hétfőn,deritsd ki mi a baj,ne hagyd magad!

Remélem semmi komoly,szoritok értettek!

2011. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!