Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tesz családlátogatást a...

Mikor tesz családlátogatást a védőnő? 15. hétben vagyok és még csak egyszer találkoztam vele futólag a terhesgondozáson, a többi védőnő sem említette még meg a látogatást. Én úgy tudtam, hogy kijön. Tévedek? Nálatok mikor volt kint?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én 8 hetesen voltam nála először és 12 hetesen fog kijönni hozzám felmérni a terepet...


9 hetes kismama

2009. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg a terhesség alatt ki szoktak menni egyszer, aztán legközelebb amikor a manóval hazajöttök a kórházból. Nálam a terhesség alatt nem volt kint, pedig 2 percre lakom a rendelőtől. Szerintem változó és védőnő függő. De ha nem megy ki akkor sincs nagy gond.
2009. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kellemes babavárast!
2009. jan. 30. 08:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam 20 hetesen volt, aztán kb.35 hetesen jelezte, hogy mégegyszer jön. Telt, telt az idő, aztán csak nem jött. Most, hogy 38 (!) hetes vagyok, szólt, hogy jövő héten jönne. Az orvos szerint e héten már lehet hogy szülök... a védőnő csak nevetett, hogy hát csak nem fog lekésni. Úgy veszem észre, egyáltalán nem veszi komolyan a látogatást, pedig lenne egy csomó kérdésem.
2009. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem is az a benyomásom, hogy nem viszik túlzásba az érdeklődést. Biztosan jól végzi a többség a munkáját de nálunk ez nem jellemző a terhesgondozáson.

Gratulálok és könnyű szölést kívánok.

2009. jan. 30. 08:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam még sosem volt kint, azt mondta, majd a 35.héten kijön. most 30 vagyok.
2009. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hozzám csak akkor jött ki, amikor már megszületett a babám. Terhesen voltam nála 4-szer vagy 5-ször.

Védőnője válogatja...

2009. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma megyek a védőnőmhöz először! De már telón keresztűl mondta hogy ha felvesz onnantól kezdve 2 héten belűl kijön!
2009. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jan. 30. 11:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a 6 hetesen voltam nála először és az első vérvételi leletek után kijött megmondani mi az eredmény hogy ne aggódjak, aztán minden hónapban megyek hozzá egyszer, ő komolyan is veszi.Mondta lassan írjam össze ha van kérdésem a szüléssel kapcsolatban, és majd kijön az utolsó hónapban újra és akkor megbeszéljük meg megnézi a kicsi holmiját is.Meg nálunk az első hat hétben egy héten egyszer kijön megnézni a babót.(egy lakótelepen lakom és sok a baba onnan tudom)Végülis meg vagyok vele elégedve, alapos(néha túlzottan is)csak még tapasztalatlan(nincs gyereke nemrég végzett a fősulin.De azért jó.majdnem 28 hetes kimama
2009. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!