Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen valami nem oké?...

6 hetesen valami nem oké? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

6 hetes babás vagyok és Valami nem oké

Kicsit kivagyok emiatt


Az van, hogy mikor az első uhn voltam,5 hetsen ugye doki megvizsgált kézzel és már akkor is ahogy nyomkodta a hasam érzékeny volt a bal oldalon, mejdnem fel is szisszentem, de akkor ott jobbnak láttam inkább szó nélkül hagyni


Na most reggel nagyon kellett már pisilni,ébredéskor és pisilés után "úgymaradtam"azaz azóta annyira fáj a bal petefészkemnél mintha peteérésem lenne(anno mindig éreztem, a tr-t)

most nagyon aggaszt ez, mert nem múlik(talán most már múlik, de eddig 2 órán keresztül nagyon gáz volt)


Előbb már állni, ülni alig bírtam annyira szúrt, aztán már"csak"tompán éreztem


Remélem nem én leszek a 10.000.000ból 1 akinek méhen belül és kívül is van egy babó...ugyanik 5 hetesen már megállapítottan, hogy méhen belüli, igaz még csak petezsák volt



(bár hozzáteszem éreztem már ilyet anno is, mikor sokáig nem mentem pisilni és pisilés után...)


Nyugtassatok meg valamivel, tudom ritka az ilyen, meg csak mondta volna a doki is, hogy a petefészek nem oké...


Viszont a vizsgálatkor is érzékeny volt....

És tényleg csak a bal oldalon érzem, nem úgy hogy az egész pocak görcsölget


Vagy még egy tr??? épp esedékes lenne naptár szerint, bár tudom lehetetlen ez is :))


Nem vagyok egy paramami, de most megijedtem, talán most már múlik, mi lehet ez?


2011. jan. 9. 08:39
 1/7 Kriszti83 ***** válasza:
Nyugodj meg, nem hsizem, hogy 2 baba lenne. Menj vissza az orvoshoz és mond el neki a problémát. Legközelebb pedig ne hallgass el semmit, mert félrevezeted az orvost és így magadat is!
2011. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szolnod kellett volna a dokinak már akor h érzékenyebb.


de nem hiszem én sem h két baba lenne.

szeritnem csak fel vagy fázva de kezelni kellene főleg babásan.

menj vissza a dokihoz az a legjobb dolog most amit tehetsz.

gyogyulj hamar és kellemes babavárást :)

2011. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem értem különben, mert azóta nem is fáj

semmi gáz nincs most

de hogy függhet ez össze a pisiléssel, voltam már felfázva is, tudom milyen érzés, ez nem olyan volt

lehet csak begörcsölt, nemtudom

remélem többször nem lesz ilyen

2011. jan. 9. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van egy kis gyulladásod (esetleg petefészek). Nem küldött el vizelet vizsgálatra, illetve, nem vett le kenetet a doki?

Ha nem lett volna valami oké, akkor biztosan szólt volna az orvosod! De ez azt jelenti, hogy nincs ott elváltozás. Ellenben, hogy milyen bacik vagy fertőzések vannak, amelyek az ilyen fájdalmat is okozhatják, azt nem látja.

Legközelebb megér egy vizeletvizsgálatot és kenetet. Hogy teljesen megnyugodj.

Lehet, azért érzékeny, mert terhes vagy. És azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen béna volt a doki és nem volt óvatos és emiatt fáj ott. Láttam már ilyen dokikat sajnos.

2011. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonlóképp voltam úgy 6-9 hét között. 7 hetesen a doki megállapította hogy a bal petefészekben van egy ciszta. ez csak annyit jelentett hogy ahonnan kiszabadult a babóca nem távozott, mivel nem volt mensesem. A 9 hetes uh-ra teljesen felszívódott magától a ciszta, általában ez így van. Magnéziumot kellett szedni a görcsök ellen, és még annyit mondott a doki ha nagyon fáj feküdjek a bal oldalamra. Lehet neked sincs nagy gond, bár az elején én is be voltam ijedve.

üdv: 16 hetes kismama

2011. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

kedden megyek uhra majd akkor megnézetem:)

2011. jan. 9. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is arra gondoltam, amire a 14:23-as. amikor én voltam az első uh-on, akkor én mondtam a doktornak, hogy a jobb oldalon fáj néha, és szúr. erre ő megnézte és mondta, hogy egy ciszta van ott, de semmi ok az aggodalomra, mert a méhlepény növekedtével majd elfog múlni. nyugodj meg és kérdezz rá!

2011. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!