Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen sok folyása...

Másnak is ilyen sok folyása van a vége felé? és ráadásul fehér!

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem végig sok folyásom volt.Fehér.

Kaptam rá kupokat,akkor egy kicsit nem volt,de azután ujra kezdte.Sokat küszködtem ezzel:-(

2009. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a legidegesítőbb az egészben,hogy csak akkor jön,amikor megyek! ha ülök,vagy itthon pakolászok,akkor semmi! amint elindulok a városba,rögtön beindul! mondjuk minden ismerősömnek volt terhesség alatt!
2009. jan. 30. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem is nagyon nagy mennyiségű és igen meglepett a dolog. De olvastam, hogy ez egy öntisztulás. Olyan testápoló szerű. Mivel a babád nagy már, ezért csak a gravitációvak távozik ez a folyás. Azért van akkor mikor mész. Ha nem viszked és nem színeződik barnára zöldresre vagy hasonló fura színűre és nincs rossz szaga, akkor nem hiszem hogy kellene kezelgetned.


Én is nagyobb méretű tisztasági betétet ( légáteresztőt) használok.

Szerintem nyugodj meg, ez természetes.

További szép napot!

2009. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Helyenként lehet egy kicsit értelmetlen, sorry.

A folyás testápoló szerű , bocsi :)

2009. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bobocka ***** válasza:
Én néha azt hittem a magzatvizem folyik:( Kellemetlen volt nagyon, de betéttel kibírható vhogy:)
2009. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is utálom, annyira kellemetlen érzés! Ma már bugyit is váltottam. Már azt hittem, a nyákdugóval van dolgom, olyan mennyiség terített be.
2009. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!