Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden mennyibe kerül egy...

Szegeden mennyibe kerül egy vizsgálat, uh együtt? Magándokinál. Sürgős!

Figyelt kérdés
Az én dokim 10eft kér és kicsit sokallom.Azért ha összeszámolom a szülésig még elég sok pénz!
2011. jan. 9. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez orvos függő!

Az én dokim (Szabó Kornél) sztem az olcsók közé tartozik.

Ezen kívül nagyon kedves és figyelmes. 7000,- Ft nála egy UH vizsgálat és havonta csak 1x kell menni a magánrendelésére, ha nincs semmi gond és Te nem igényeled a sűrűbben járást.Emailben szívesen megadom a telefonszámát és, h hol van a rendelője.

2011. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az én dokim kifejezetten mondta, hogy ne menjek a magánrendelésre mert fölöslegesen fizetek. Úgyhogy a klinikára járok hozzá ügyeleti időben, szerencsére mindig hamar behív, a kismamákat amúgy is előre veszi úgy veszem észre. UH-t meg a kötelező uh-kon kívül fölösleges havonta csináltatni ha minden rendben, a babák sem szeretik. A klinikán, illetve a terhesgondozóba így is havonta rápillantanak a babára, hogy minden rendben van.
2011. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: még annyit, hogy most vagyok 36 hetes, de soha nem voltam 1 óránál többet a klinikán, ebben benne volt a dokinál a vizsgálat (kenetvétel, méhszáj stb.) + az uh-k vagy a ctg.
2011. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor nincs nagy különbség!
2011. jan. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!