Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás esetén...

Edit12 kérdése:

Magzatvíz szivárgás esetén mikor kell bemenni a kórházba?

Figyelt kérdés
Segítsetek, ha tudtok. Betöltött 38 hetes vagyok. Reggel a párommal még "összebújtunk". Utána vettem észre, mintha vmi szivárogna. Viszont se fájásom, se más jele nincs, hogy indult volna a szülés. Szerintetek várjam meg a fájásokat?
2011. aug. 6. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem jobb, ha azonnal indulsz a kórházba. Sok sikert, könnyű szülést, boldog babázást! :)
2011. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak egy erősebb "folyásroham" volt? Nekem is volt egy ilyen, egyik este szeretkeztünk, reggel felkeltem és éreztem, hogy ömlik ki belőlem valami, a bugyim, a tisztasági betétem, a pizsinadrágom is azonnal átázott. Mondom atyaisten mi ez?! (akkor még félidős voltam pont) Rohantam a kórházba, de semmi nem volt, pontosabban felgyülemlett nedvek. Bocsi, elég undin hangzik, nem tudtam máshogy megfogalmazni.

28hkm

2011. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nem tudom. Pedig illen, met a 3. babánk. De egyikkel sem volt ilyen. Tudom, hogy 3.-nál már gyorsan mennek a dolgok, de at sem akarom, hogy fél napokat kelljen a kórházban "szöszölnöm".
2011. aug. 6. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a magzatvized szivárog most kell bemenni!!
2011. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a magzatvíz szivárog, akkor mindenképpen be kell menni. Nem szabad várni, hogy fájások is legyenek, mert nem biztos, hogy lesznek. De a babának nem olyan jó már, ha szivárog a víz.

Menj be inkább feleslegesen, mint hogy baj legyen. Jobb, ha szem előtt vagy. :)

2011. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk szivárgás nem csak a szülés beindulásánál jelentkezhet, hanem burokrepedésnél, vagy nyÍló méhszájnál, sok oka lehet. Jobb megnézetni szerintem, mert ha az szivárog, akkor a babával is történhetnek bajok bent, attól függetlenül, hogy nem születik meg idő előtt...
2011. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig itthon. És szerintetek lehet olyan, hogy egyszer csak abbamarad? Tisztasági betéttel vagyok most már 3 órája, és még mindig bírja. Lehet, tényleg fel kéne hívnom az orvosomat, hogy nézzen meg!
2011. aug. 6. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószÍnű nem magzatvÍz volt. Hívd fel azért a dokit, kérdezd meg tőle, ő jobban megnyugtat szerintem, vagy meg is vizsgál. Az csak biztosabb.
2011. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!