Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mit láttak ultrahangon...

Kinek mit láttak ultrahangon 6+6hetesen? De inkább úgy kérdem 6. és 7. hét között?

Figyelt kérdés

mekkorát, mit, mennyit?hol? :)

minden érdekel


2011. jan. 10. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetes és 2 napos voltam mikor másodszor mentem dokihoz, és még akkor sem látott sok mindent. Azt mondta a terhesség tuti, de még csak egy 8 mm-es petezsákot látott. Majd 2 héttel későbbre rendelt vissza, de akkor már nem ő volt a rendelőben, így átküldtek az uh vizsgálóba, ekkor hasi ultrahanggal láttak egy 14 mm-es embryót, megállapították a terhesség korát, és megmutatták a szívhangját.
2011. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számított 7+2, uh alapján 6+5 naposan 8mm-es embrió szívműködéssel. (De tudtam is, hogy 4-5 nappal később volt peteérésem, mert hosszabbak a ciklusaim.)
2011. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7+1 napos terhesség, 6+3 napos embrió és szívműködés és 6mm
2011. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

7+0 hetesen 0,99 cm-es embrió, terhességi hét pontos!Sívverés is volt!Kis kéz láb kezdemények voltak láthatók az uh képen!De amelyikről a foto készült ott csak afele látszott hosszában,mert elbújkált :):D

ÉS képzeld (remélem nem baj hogy leírom)11+0 hetesen voltam megint 4,37 cm volt, ésmindene olyan szépen látszott,jó afeje nagy volt, de volt két lába két keze :)

ÉS 12+5 hetesen volta genetikain, ott meg már 6,95 cm volt!Nagyon gyorsa nőnek, fejlődnek! :)


13 hós kisláyn anyuja!

2011. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6+2 naposan 6 mm embrió szívműködéssel.
2011. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

szóval akkor baba és szívhang kell:)))

Drukkoljatok:))

2011. jan. 10. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
6+6-on voltam, 20mm-es petezsák és szívműködés. Eléggé lent volt:)
2011. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!