Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, és ma mentem...

17 hetes vagyok, és ma mentem az utcán, és egyszer csak olyat éreztem mintha elöntött volna a vér, de "csak" folyás volt, de jó sok. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs baj, ilyen előfordul! Olvasgasd tovább a kérdéseket-válaszokat, sok kismama van így ezzel! Kellemes babavárást!

2009. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Azért szerintem nem árt, ha megemlíted a dokidnak.
2009. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugat, akkor velem is előfordult már. Szerintem normális.

16 hetes pocakos

2009. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem folyton "ömlik" a fehér folyás... amióta meg kellett volna jönnie. Ugyan a doki felírt hüvelykúpot de semmit sem használt, több lett utána pár napig. Nincs benne semmi baci, meg ilyenek, én nem aggódok miatta (az első két nap volt rossz, hogy volt, azt hittem, megjött...)

18hetes kismama

2009. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!