Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anglia,5. hos terhes vagyok...

Anglia,5. hos terhes vagyok milyen tamogatasokat igenyelhetunk?

Figyelt kérdés

Jelenleg 5 honapos terhes vagyok es erdekelne,hogy milyen tamogatasokra vagyok vagy leszek itt Angliaban jogosult. Nekem 3 honap munkaviszonyom van es mar nem dolgozom, a parom 5 eve itt el es dolgozik. Mit ? Mikor ? Es hol tudunk intezni?


Ui:A rosszindulatu megjegyzeseket megelozve, nem a segelyert jottunk ide es nem azert szulok itt gyereket, de ha jar valami azt nem szeretnem elszalasztani.


2011. jan. 10. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

En elhiszem, hogy nem ezert jottetek, mert mi is itt elunk, ket gerek van es osszessegeben azt mondom, hogy egyaltalan nem erdemes itt szulni a tamogatasok miatt, tehat ugy ertem, hogy csak a tamogatasok miatt.

Foleg, ha nincs munkahelyed. Ha van, akkor sem jar sok minden es az sem sokaig, hamar vissza kell menni dolgozi.


Ajanlom ezt figyelmedbe: [link]


Alaposan olvasd at, jegyzeteld ki, ami ratok vonatkozhat es irany a jobcenter erdeklodni. Van nehany dolog, amit mar most el kellene kezdeni intezni, pl munkanelkuli, ha nem dolgozol, vagy egyeb tamogatas, mert nehan tovabbi tamogatas ezekhez kotott.

Es azert is kell igyekezni, mert elvileg tavasszal valtozik a rendszer, tobb tamogatas megszunik, vagy csokken, gondolom a felteteleken is szigoritani fognak, tehat erdemes addig jelentkezni.

2011. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi,megnezem, nincs sok kedvem amugy itt szulni, csak a parom regota itt dolgozik es nem akarja feladni. Haza is mentem,de rossz volt kulon es most jottem vissza hozza. Igazabol tamogatasok szempontjabol teljesen mindegy,mert otthon se sok a minimalis gyes,meg a csaladi.
2011. jan. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!