Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fokozott gyomorsav termelés...

A fokozott gyomorsav termelés mikortól jelentkezik, ha valaki babás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar a legelejen is sok volt a savam.Szenvedtem is tole.Csak magas parnan tudtam aludni kulonben mindig feljott,nagyon kellemetlen.Most vagyok 16 hetes most jobb egy kicsit.En mindig hordok magamnal kekszet vagy pogacsat mert az felszivja.

Jo babavarast:)

2009. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a második trimeszter kezdete óta van, és most nagyon bedurvult vagy 3 hete. :-S

31 hetes kismama

2009. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb a 24.héttől és eléggé keményen szinte mindentől volt hogy egész nap csak kekszet ettem és még attól is az estéim szörnyűek voltak eddig ami bevált rá a salvus víz minden nap kortyolgatok belőle
2009. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nagyon azelején még nincs szó ilyesmiről?esetemben még nem biztos a baba,és nem is régóta tapasztalom...
2009. jan. 30. 19:40
 5/10 A kérdező kommentje:
magamnak idézném elő tudat alatt???
2009. jan. 30. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok es mit mondtam nekem mar a legelejen is volt.Sztem nem kortol fugg.
2009. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 hetes vagyok, és én eddig csak az első 3-4 hétben tapasztaltam, amikor még azt sem tudtam,hogy útban van a baba.Magától elmúlt!Bár még visszajöhet...

Üdv!

2009. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez elég biztatóan hangzik!:)
2009. jan. 30. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia.

11 hetes kismama vagyok és nekem főleg a savammal van bajom, amit eddig nem tudtam, azt hittem, "csak" úgy émelygek, de miután már kétszer hánytam savat , épp az imént a másodikat (bocsi), így tudom, hogy az egész a magasabb gyomorsav-szintemtől van.Eddig is mondták, hogy vegyek Rennie-t vagy valami savlekötőt, de nem gondoltam volna, hogy kell, most meg alig várom, hogy kinyisson a patika, rohanok érte!:-)

Szóval szerintem bármikor lehet, ez megint csak alkatfüggő, mint annyi minden más "tünet" a várandósság alatt.Lehet, hogy valakinél nem olyan komoly a mennyisége vagy nem olyan érzékeny rá, ezért nem tapasztal tüneteket, legtöbben csak inkább a terhesség vége felé érezhető savproblémát említik.

Biztosan nekem akkor is lesz, valahogy előre látom szomorú sorsomat:-)....persze nem érdekel annyira, csak a babának legyen jó!!!

Minden jót!

2009. jan. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 5 hetes koromtól fáj a gyomrom, reggel is, és kb 3 óránként. Egy kis keksz, pogi, vagy tejcsi, joghurt az segít rajta, ahogy az előttem szólók is írták.
2009. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!