Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4x2 mm-es petezsákkal kell...

4x2 mm-es petezsákkal kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam először orvosnál, és csak ezt a kis minike petezsákot lehetett látni. November 27.-én volt meg utoljára, de csak dec. 16.-án volt peteérésem. December 27. lett először halvány pozitív a tesztem.

Ha a mensitől számolok, akkor tegnap voltam 6+2, ha a pé-t nézem, ami mérvadóbb, akkor csak 5+4. Jó ez a méret? Nagyon félek, mert már van egy kislányom, és vele egészen más volt a terhességem. Most szinte semmi tünetem nincs, és ez is aggaszt.


2011. jan. 11. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én múlthét csütörtökön voltam és holnap megyek újra, nekem nov. 26. volt az ut. mensi 1. napja, és dec. 26-án teszteltem halványat.A doki Múlthéten nem is a petezsákkal foglalkozott, hanem egy cisztát talált. Így azt sem tudom, hány cm volt.. Peteérésem félidőben vagy hamarabb volt, az több, mint valószínű..

Nekem kisfiam van, ő ilyenkor már látszott. Tüneteim szintén nincsenek, de a kisfiammal sem nagyon voltak. Ill. annyi, hogy este 6-kor bealudtam, most meg az sem. Igaz, akkor még dolgoztam, fárasztó volt korán kelni. Te mikor mégy legközelebb?

Drukkolok, bízzunk a legjobbakban!

2011. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 5+6nál 12mm es petezsák volt

de sztem ez is jó ami neked van:))

relax, várj 1 hetet és menj vissza, addigra lesz baba is

2011. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és várunk anyatanyán 2011 es szeptemberi babák címen vagyunk most így egy páran:)
2011. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első, nekem két hét múlva 24.-én kell visszamennem, de ha nem bírom ki, lehet hogy jövő héten elmegyek egy magán uh-ra.

Kedves utolsó, köszi az invitálást, már jelentkeztem is!

2011. jan. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!