Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig aludtatok hason terhese...

Meddig aludtatok hason terhesen? Sajnos hason alvós vagyok de nem akarom, hogy baja legyen a babának!

Figyelt kérdés
15 hetes kismami
2011. jan. 11. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg jólesik. A baba jelezni fogja, ha már kényelmetlen számára, illetve te is érezni fogod. De most még nyugodtan. Én is 15 hetes vagyok, és egyelőre hason alszom el. Az előző babával még a 7. hónapban is félig hason, az egyik térdemet felhúzva tudtam jól aludni.
2011. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20. hétig biztosan tudtam hason aludni, de félig még most is megy, mármint úgy, ahogy az előző válaszoló írta, oldalt fekszem, és az egyik lábam felhúzom. Babó néha tiltakozik, olyankor át kell fordulnom a másik oldalamra, mert még oldalt fekve sem tetszik neki. (Lábikóival kitámasztja magát, ami elég kellemetlen tud lenni...) 37 hkm
2011. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is ameddig jól esik!

Én is hasonalvó voltam de én szinte az első pillanattól kezdve nem tudtam hason aludni, na nem a pocak miatt hanem mert annyira fájtak a cicik. Féloldalt aludtam, később jó volt a szopipárnára oldalt fekve az egyik lábam rátéve. Azóta 1,5 éves a fiam de sajna azóta sem tudok hason aludni...illetve máshogy sem...a nyugodt alvásnak lőttek...:-)

2011. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én még most is hason alszom

20 hetes kismama

2011. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20-22 hetes korig.

Már nagyon várom megint... :)

Ne aggódj, a baba jelzi, ha nem jó neki, eléggé be tud vadulni, ha nem tetszik, ahogy fekszem :)

PEdig már ha akarnék, sem tudnék hasra feküdni. De baja nem lesz :)


37 hetes km.

2011. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!