Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig húzom még?...

Tobzi91 kérdése:

Szerintetek meddig húzom még? Betöltött 37hetes kismama vagyok, de a nyákdugóm már a 34. héten távozott.

Figyelt kérdés
A nyákdugó tényét a nőgyógyászom is megerősítette, de teljesen zárt vagyok. Se fájás se semmi utaló jel. Csak keményedés. Nagyon türelmetlen vagyok már, és borzasztóan kiváncsi.
2011. jan. 11. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,en 40 hetes es 5 napos vagyok.Jan.5-re voltam kiirva es nekem epp akkor ment el a nyakdugom,de meg mindig semmi.Bar fajasaim vannak(rendszertelenek ugyan de vannak),a fiam megsem akar meg kibujni pedig mar nagyon turelmetlenul varjuk,apa is meg az egesz csalad.En mindenhol azt olvastam hogy a nyakdugo tavozasabol meg nem lehet megjosolni a szules idopontjat.Van aki orakkal utana mar a karjaban tarthatja a kisbabajat,van akinek meg heteket kell varnia.Kellemes babavarast es konnyu szulest kivanok neked!
2011. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!