Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam rákszürésen és...

Tegnap voltam rákszürésen és betöltött 7 hetes kismama vagyok! éjjel görcsölt a hasam ugy szurkált :- ( pár másodpercig! Ugye nem lehet baja babánknak?

Figyelt kérdés
kismamák hasonló terhességi idövel hogy vagytok?normális ha szurkál a hasam ???légysziu irjatok
2009. ápr. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetes ha szurkál rákszűrés után, nekem 14 hetesen kellett rákszűrést csinálnom, a doki felhívta utánna a figyelmem, hogy fog fájni, szúrkálni a hasam és lehet egy kicsi pecsételő vérzés is lesz ami ilyenkor normális, szóval ne aggódj nincs gond, de azért pihenj sokat, mert az nagyon fontos,

Boldog babavárást,

24 hetes kismama:)

2009. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit szurkalt a rákszürö után.Még kicsi vérzés sem baj.Ne aggodj.
2009. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szépen köszönöm nektek ,mert tényleg aggódom de most jobb azért ,köszönöm nagyon :-)mindenkinek jo egészséget kivánok és csodás baba várást
2009. ápr. 23. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Tölem 16hetesen vettek kenetet és engem is felkészitett a doki,hogy ezek a tünetek előfordulhatnak!Ne aggódj,egyébként gratulálok

boldog babavárást:20hetes kismama

2009. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!