Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen esetben kell mellszívót...

Milyen esetben kell mellszívót alkalmazni? Mindenkinek kell? Milyet használtok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!Ha lesz tejed,ami ugye csak szülés után dől csak el,akkor érdemes venni.Én használtam Medelat,meg Canpolt.Ezek sza**k voltak.Kaptam egy Avent kézit és az jó.Csak pár hétig használtam.Van annyi tejem,ami pont elég.Ha nem fog a babád szopizni,akkor nem kell majd.Elektromosat csak akkor érdemes venni,ha lesz tejed de nem fogja elfogadni mellből csak üvegből.Mert ilyen is van.

3 hónapos kisfiú anyukája

2011. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én vettem még szülés előtt kézi mellszívót, mert azt hittem kelleni fog majd, ha a baba megszületik. De aztán sajnos nekem nem ment a fejés. Az elején próbáltam, de alig pár cseppet tudtam kivarázsolni a cicikből. Viszont babám szépen tudott szopizni, és szépen is fejlődött, így végül nem volt szükségem fejésre (tejszaporításra sem használtam, és arra sem hogy a felesleget leszívjam, mert az nem volt).

Igazából nem lehet előre tudni, hogy neked kell-e majd, és hogy tudod-e használni, szükség lesz-e rá.

2011. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy?Én azt ajánlom amúgy,hogy cumisüvegeket és sterilizálót se vegyél.Mi mindent összevásároltunk,de ha szopizik soha nem fogod használni.Most itt áll a szekrényben a 15e ftos cucc és csak lom...Ha megszülsz,napokon belül kiderül mire lesz szükséged és akkor meg tuja a párod majd venni ha mégis kell.
2011. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó ha beszerzel legalább egy kézi pumpásat! Ha a baba nem szívja ki mindet akkor begyulladhat!De ha kevés a tejed és növelni szeretnéd a mennyiségét akkor is jól jün,vagy ha esetleg nem akar szopni a babád ki kell fejned,hogy odaadhasd neki(Nálam ez volt)!Nekem kézi pumpás a célnak megfelelt de legközelebb veszek elektromosat!
2011. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó voltam,nálunk a kórházba kötelező volt vinni! Ezért mondtam a kézi pumpásat,mert csak párszáz forint és ha nem lesz rá szükséged(ugy legyen) akkor sem dobtál ki ezreket!
2011. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Offolnék.hol lehet venni párszáz forintért?Mert nekem ami olcsó volt,azzal nem jött ki semmi csak az inhüvelygyulladás.Tényleg csak az Avent vált be.
2011. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kaptam kölcsön anno egy kézi mellszívót, de vagy én voltam nagyon béna vagy a szívó, mert csak küzdöttem vele. Én azt csináltam, hogy miután a picúr evett, a maradékot kifejtem kézzel és lefagyasztottam. Sok kicsi adagot. Ezeket ha jól emlékszem fél évig tárolhattam mélyhűtőben. Ha menni kellett valahová, vagy vigyáztak a kicsire, akkor nagyon jól jött. És nekem ehhez szokott hozzá a cicim: elég volt a szopik végén a kézi fejés. De természetesen mindenki más, úgyhogy szerintem is vegyél egy olcsó kézi mellszívót vagy ha tudsz, kérj kölcsön.
2011. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

valaki itt nem akarja esetleg eladni?

2011. jan. 11. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Koszi, hogy ezt felhoztad, mert mar en is gondolkoztam, hogyan is kell majd es milyet is kellene venni. Itt azt mondjak, hogy azert jo, ha van, mert ha tudsz, akkor tehetsz tejet cumisuvegbe, ami jol johet, ha pl apuka is szeretne megetetni, vagy ha veletlenul olyan helyen kene etess, ahol nincs alkalmas hely a szoptatasra.
2011. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10:45esnek írnék ,hogy én egy áruházban vettem,nem tudom pontosan mennyi volt de ezer ft alatt! Esetleg teszveszen és vaterán is vannak tényleg olcsón hozzájuthatsz,nekem nem volt vele gond,nagyon jól ki tudtam fejni a tejet.

[link]

[link]

2011. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!