Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki nagyon lányt vagy...

Volt aki nagyon lányt vagy épp fiút szeretett volna de pont ellenkező nemű lesz?

Figyelt kérdés
Én nagyon lányt szeretnék és nem is tudom elképzeni hogy fiam legyen 18 hetes vagyok és még nem tudom a nemét.
2009. jan. 31. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi fiut szerettunk volna. Minden okoskodo azt mondta, hogy "szerintem fiad lesz", en szinte biztosnak veltem, lanyneveken nem is gondolkoztunk.

Aztan amikor kiderult, hogy kislany, meg sirtam is, olyan csalodott voltam.

Viszont azota mar 34 hetes terhes vagyok es mindennel jobban orulok a kislanyomnak. Alig varom mar, hogy megszulessen!

Csak hozza kellett szoknom a gondolathoz.

2009. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is kislányért remegek de hát mindenki azt mondja hogy fiam lesz:) már nem is foglalkozok az üggyel a lényeg hogy egészséges legyen az mindegy hogy nunusa vagy kukaca van:)
2009. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiút szerettem volna, úgy bele is éltem magam,aztán 18 hetes ultrahangon egyértelműen lányt mondtak. Csalódott voltam, de azóta már átértékeltem a dolgokat, s rájöttem milyen jó is, hogy lány lesz, vehetek neki egy csomó szép kis ruhácskát, majd kilakkozom a körmét, becsavarhatom a haját :)
2009. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is fiút szerettem volna nagyon, és bele is éltem magam, ráadásul mindenki azt is fújta, hogy hidd el fiad lesz (persze honnan tudhatták volna...). És 23 hetesen kiderült: lány. Csalódott voltam, és ahogy telt az idő, egyre inkább jobban örültem neki, és hasonlóan fogtam fel a helyzetet, mint az utolsó válaszoló:) Amióta meg megszületett, egyenesen örülök, hogy kiscsaj lett!!!


19 napos picilány anyucija

2009. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel en is igy voltam.En teljes szivembol lanyt szerettem volna es a 16 hetes uh-n mondta a doki h fiunk lesz,mire a ferjemnek a fuleig ert a szaja(amugy neki mindegy lett volna) en meg csak annyit tudtam kinyogni,h "fiu?" es neveto gorcsot kaptam...teljesen ledobbentem de en voltama vilagon a legboldogabb...magamat sem ertem,de legszivesebben kibujtam volna a borombol annyira orultem neki.A legelso uh-n mikor meglattam dobogni a szivecskejet az elso reakciom az volt,h "Atya ,Ur, Isten!Ez fiu!"...es hat az anyai oszton bejott...Most pedig nem adnam 100 lanyert sem a gyonyoru 7 hetes fiamat!Abszolut nem banom,h fiu,nagyon buszke kismama vagyok(mostmar abban remenykedem h a kovetkezo tenyleg lany lesz.)

Gratulalok!

2009. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én a terhesség elején már éreztem hogy kisfiu lesz, persze mi inkább kislányt szerettünk volna. 17hetesen 4d uh biztosra mondták hogy kisfiu. Én nem voltam olyan csalodott, mert én éreztem, viszont a párom nagyon lányt akart. Boldog babavárást! Üdv:26heteske
2009. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sokáig el nem tudtam képzelni, hogy lányom legyen. Már kiskorom óta azt mondogattam, hogy nekem csak kisfiú kell. Most hogy terhes vagyok még mindig kisfiút szeretnék jobban, de már a kislánynak is nagyon örülnék csak lenne már meg.:)

2009. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Párom is fiút szeretne!Biztos én is örülni fogok ha mégis fiú lesz,de valahol legbelül is kislányt érzek,vagy csak mert nagyon kislányt szeretnék?:)
2009. jan. 31. 11:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sógornőm kisfiút vár. Ő konkrétan még másnap is sírt miután megtudta, hogy megint fiú lesz. Ugyanis van már egy fia és elsőre is lányt szeretett volna. Őszintén szólva szerintem is jobbna illene hozzá egy lány és úgy látom még mindig nem fogadta el a helyzetet.

Lehet szemétnek gondoltok, de én abszolút átérzem a helyzetét. Én is babás vagyok, bár én még a legelején tartok, de elképzelni se tudom, hogy az első ne lány legyen. Évek óta azt gondolom, hogy ha egyszer gyerekem lesz, az lány kell, hogy legyen. A második éppen lehet már fiú, de az első... A helyzet az, hogy nem tudom elképzelni, hogy úgy élem le az életem, hogy van gyerekem, de nincs lányom. Ráadásul olyan sokan terveznek több babát, aztán megállnak egynél... Én se tudhatom hogy alakul az életem, lesz-e még gyerekem, ezért mindenképp azt szeretném, hogy ő most lány legyen. Bár az is igaz, hogy ha mégis fiú, akkor addig meg nem állok a gyerekgyártással, amíg lány nem lesz!

2009. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos voltam benne, hogy kislányom lesz és nagyon lányt is szerettem volna. Nekem szerencsém volt, mert ténleg kislány, de bárki meglát azonnal azt mondja a pocakom láttán, hogy ugye fiú lesz, de nem. Az apám meg épp, hogy kiderült a terhesség csak azt kérdezgette, hogy fiú-e. Mondtam bizonyára hiszen alig pár miliméter. Amióta kiderült hogy kislány, se meg nem kérdezte hogy vagyok, meg nem is hívott úgy egy hónapja. Mondjuk sose volt normális, de neki nen teljesen mindegy, hogy tőle 300 km-re fiú, vagy lány az unoka?!
2009. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!