Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki nagyon lányt vagy...

Volt aki nagyon lányt vagy épp fiút szeretett volna de pont ellenkező nemű lesz?

Figyelt kérdés
Én nagyon lányt szeretnék és nem is tudom elképzeni hogy fiam legyen 18 hetes vagyok és még nem tudom a nemét.
2009. jan. 31. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy 11 éves fiam. 5 évvel ezelőtt kezdtem újra babára vágyni, de nagyon és csak kislányra. egy éve nekiláttunk a gyerekprojektnek.amikor készült és utána is hetekig meg voltam róla győződve ,hogy lány lesz. a 18 heti ultrahangon nem mutatta meg magát. de akkor is biztos voltam, hogy lány lesz. de következő ultrahangon kiderült, hogy fiú. madjnem bőgtem, fél nap kellett mire feldolgoztam és azóta töretlenül nagyon örülök a második fiamnak is aki már 4 hónapos imádnivaló gyönyörűség. szóval igy jártam én...
2009. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon fiút szerettem volna, de lányom lesz:) Picit csalódott voltam, de nem szomorkodom, egy a lényeg, hogy egészséges legyen:)

Szerintem igazán az apukák a problémásabbak ilyen szempontból... Egyik ismerősömhöz 2 napig nem szólt a férje mert kiderült, hogy kislányuk lesz... Persze beletörődött, de nagyot csalódott szegényke, és mostmár örül nagyon:)

2009. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon-nagyon kislányt szerettem volna, el se tudtam képzelni, hogy fiút szüljek. De a 12. heti UH otthon felvételeit többször megnézve, észrevettem valamit. Úgy gondoltam, hogy az lehet a fütyije. Már ekkor nagyon csalódott voltam. Hiszen nekem nem lehet fiam. Még egy épkézláb fiú nevet sem tudok felsorolni. Aztán a 18. héten az UH-n bebizonyosodott, hogy tényleg fiú. Napokig nagyon-nagyon szomorú voltam, a páromat szerintem nagyon bántotta, hogy nem örülök a fiúnknak, pedig neki mindegy lett volna. Ráadásként sokszor olyan kijelentéseim voltak, hogy nekem csak egy jutott. De most már kezdek hozzászokni és lassan már büszke vagyok, hogy nekem fiam lesz, mikor olyan sokan tényleg fiút akarnak első babának.


Egy 20 hetes kismami

2009. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindig úgy gondoltam hogy fiús anyuka vagyok és ezért csak fiam lehet. Hát van már egy 13 egy 10 és egy 2 és fél éves kislányom! Imádom őket!!! És szerencsére nálunk apa sem akarta hogy fia legyen. Most 26-hetes pocis vagyok utolsó tervezett babánkkal nos őt idáig minden UH fiúnak mondta nem mondom hogy nem örültem de már nem vagyok annyira fiú párti csak egészséges legyen!

Gabi

2009. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!