Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 29 hetesen szivárog a...

Ha 29 hetesen szivárog a magzatvíz az nagy bajt jelent? Holnap megyek dokihoz!

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szia! Én is aggódtam, mert elég bőséges folyásom volt, és egy reggel, amikor felkeltem, végigfolyott a lábamon. Öltöztem, és azonnal mentem be a kórházba. Szerencsére nem az volt, és akkor elmondta a doki, hogy valóban, ha a papírzsepi vagy a tisztasági betét 1 órán belül átázik, az bizony az! Emellett fontos tudni, ha folyamatosan szivárog, akkor az szintén esélyes, hogy a magzatvíz. A bőséges folyás olyan, mint amilyet én tapasztaltam, hirtelen felkelésnél folyik, majd utána semmi. (nyilván nem akkora mennyiség, mint amikor elfolyik a magzatvíz, így utólag simán érezni a különséget). De ha szivárog, azt nehéz eldönteni. Én inkább 200-szor feleslegesen bementem volna az ügyeletre, mint egyszer nem. Minden jót Neked, és vigyázz Magatokra! Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2011. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
na hogy vagy??írj valamit.
2011. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt bő folyásom de mindig nézte a doki nem-e magzatvíz.Azonnal doki
2011. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én éppen tegnap voltam dokinál, mert azt hittem, hogy a magzatvíz szivárog, de kiderült, hogy a bő folyás hüvelyi gombás fertőzéstől van. Minden esetre minél előbb lásson orvos!!!
2011. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mizujs,voltál dokinál?
2011. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet veled? Minden okés? Látott orvos? Légyszi írd meg mi van veletek!
2011. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Irj valamit mi van veled,kiváncsiak vagyunk.Remélem minden rendben .
2011. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok.köszi a válaszokat és hogy izgultatok értünk! Úgy néz ki minden rendben,ma voltam a dokimnál.Ma nem is volt folyásom és a tegnapi zsepi sem lett nedves.igaz csak ultrahangot csináltak ma mert az muszáj volt,de azt mondta mivel a magzatvíz mennyisége jó ezért biztos nem az szivárog és feleslegesen nem piszkálgatna.Canesten kúpot javasolt.mostmár úgyis mennem kell minden héten ultrahangra,úgyhogy ha gond lenne észrevennénk időben.jó egészséget mindenkinek.
2011. jan. 12. 19:36
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudjatok róla lányok, hogy a nagyobb patikákban lehet kapni olyan betétet, ami a magzatvíztől elszíneződik. Érdemes tartani otthon belőle.
2011. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a nyákcsaptól is elszíneződik az a betét, és az akár hetekkel a szülés előtt is távozhat...
2011. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!