Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből tudom hogy szivárog a...

Miből tudom hogy szivárog a magzatviz? Elég erős folyásom van de az ugye nem ugyanolyan?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni. Az erős folyás teljesen normális. A magzatvíz tényleg olyan, mind a víz. Jó babavárást!
2011. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag valamilyen teszt kimutatja, hogy magzatvíz -e, esetleg lakmuszpapír, de nem tudom,hogy kell használni.

Orvosoddal konzultálj,kórházban meg tudják nézni.

2011. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magzatvíz nagyon sok, nekem felül repedt meg a burok, de így is két nagy betét+a gatyám is elázott az autósüléssel együtt, mire a kórházba értünk. Ja, még ráadásul törölközőre is ültem, az is tiszta víz lett.
2011. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magzatvíz szivárgás olyan, mint ha bepisiltél volna csak inger nélkül.Egyszer csak azt érzed , vizes a bugyid. Nálam is így kezdődött és semmi előjel nélkül,talán egy kis pattanást éreztem a hasamban, de akkor még nem tudtam, h pár perc múlva elfolyik a magzatvíz.
2011. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!