Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hasi vagy hüvelyi...

Szerintetek hasi vagy hüvelyi ultrahangot fog csinálni?

Figyelt kérdés
Most voltam múlthét csütörtökön 13 hetes hüvelyi ultrahangon,azt mondta a doki minden rendben.szombaton elkaptam valami fertőzést,és azóta viszket a nemi szervem,picit húz és néha ég is.hiába kenem szombat óta candidene krémmel nem használ semmit.ma voltam a védőnőnél és azt mondta mivel nem szünt meg a viszketés így holnap mennyek el az orvosomhoz.arra lennék kiváncsi hogy milyen ultrahangot csinál.tegnap reggel picit görcsöltem is de nem véreztem,és egész nap fájt a hasam,vettem be magnéziumot,de nem éreztem hogy használt volna.jobb oldalt alul tegnap este óta picit érzékeny a hasam,de látok a hasamon ott egy pici dudort,szóval arra gondoltam lehet csak a baba.nem vagyok pánikolós de picit megijedtem hogy valami baj van,így nem is bánom hogy holnap megyek.remélem válaszoltok előre is! köszi jah szombaton kezdtem a 14.hetet
2011. jan. 11. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem a hüvelyi ultrahang miatt volt.
2011. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de tegnap görcsöltem reggel és ha azt nézzük 5 napja volt hüvelyi ultrahang.ezért ijedtem meg egy picit,mert nem tudom mi miatt van
2011. jan. 11. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nekem volt hüvelyi és én is elkaptam valamit meg véreztem is. Ezért írtam hogy amiatt lehet.
2011. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért azt a gépet alaposan fertőtlenítik...nekem is volt minden az első trimeszterben...2 hüvelyi uh.,gombás fertőzés, felfázás...de a gomba a nagy hüvelyi uh. előtt volt...úgyhogy akár lehet véletlen egybeesés. Ilyenkor sokkal gyengébb az immunrendszerünk, és nagyon érzékenyek vagyok ott lent. A gomba miatt akartam írni, hogy ne aggódj...majd vesznek kenetet és kitenyésztik micsoda pontosan, kapsz rá kúpot és ez általában helyre rak...terhességnél gyakran megesik, főleg ha már volt előtte ilyen probléma. Viszont a dudor..ha nem biztos, hogy a növekvő méhed az...aggasztóbb...és azt minél előbb orvosnak kell látnia!
2011. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy 14 hetesen már minden mozdulatodnál érezhet a méhed...húzódhat, furcsán nyomhat, szóval lehet kellemetlen érzés...de görcsölnie nem szabadna! Nem akarlak ijesztgetni, de görcsökkel azonnal doki!
2011. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak hüvelyit csinál a nőgyógyászom, és semmit sem kaptam el...
2011. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!