Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetesen kell menjek jovo...

16hetesen kell menjek jovo heten a dokihoz. Mit fog csinalni, esetleg ultrahangot, megvizsgal? Vagy csak beutalot kapok az AFP vizsgalatra? Veletek hogy volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a védőnő adta a beutalót,és minden olyan papírt ami a vizsgálatokhoz kell.
2010. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia.beutalót nekem is a védőnő adta,de dokival le kellett pecsételtetni.vizsgálat akkor nem volt.
2010. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen az afp-s papírt a doki pecsételi le.Neked már kiadta a védőnő az afp-s papírt?
2010. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden beutalót a doki adott ki,védőnőnek ehhez nincs "joga".

Odaadta a vérvételre a beutalót és kész.

2010. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne joga a védőnőnek a papírok kiadásához?Kiadhatja,csak alá nem írhatja.Azt a háziorvossal szoktam aláíratni.
2010. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert nálunk egy védőnőnek ehhez semmi "joga",csak vérnyomást nézhet és testsúlyt,semmi mást!!

Receptet sem és beutalót sem írhat,ezeket mind a nőgyógyász adhatja csak ki.


Hangsúlyozom hogy nálunk így megy!Az már egy másik dolog hogy a többi helyen mi a gyakorlat.


Budapest/külkerület

2010. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen az Budapest,ott minden másabb,mint itt Borsodba.Nálunk a nőgyógyásznak ilyesmire nincs ideje,ezért a védőnő végzi helyette a munkát.
2010. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én csütörtökön megyek AFP-re (8-án) Veszprémbe megyek, telefonon jelentkeztem be. Tehát se papírom, se beutalóm. Tényleg minden városban más a gyakorlat....Én nagyon szeretném, ha ultrahang is lenne, már régen láttam a babókámat, még 12 hetesen.
2010. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!