Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakorlatilag a terhesség...

Gyakorlatilag a terhesség eleje óta nem tudom átaludni az éjszakákat, ez miért van? Talán készül a szervezet a későbbiekre?

Figyelt kérdés

még csak 13. hetet töltöttem

mindig olyan hajnali 2 körül felkelek, pedig előtte nem voltak gondjaim


2010. szept. 16. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

MOst írjam azt,ha meglesz a pici még kevesebb jut alvásra??:-)

Nekem miota megvannak a gyerekek,4-5óra alvás és pikk-pakk vagyok:-)nem kell több!

De komolyra fordítva..esetleg olvass elelvás előtt,vagy feküdj le később,vagy van homeos bogyo is amit szedhetsz erre.Én ha nagyon szenvedtem akkor citromfű+kamilla tea keverékét ittam este langyosan.

2010. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek szerint ez nem tipikus a terhesség alatt. azon kívül, hogy kicsit zavar ez e tény, végül is nincs gondom, mert kipihent vagyok. legalább edződöm az éjszakai sírásokra :)
2010. szept. 16. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:

:-)

én is pont erre jutottam várandóság alatt. bár én pisilni járkáltam éjjelente 3-5x. Most a babámra ébredek, hogy éhes.

2010. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sógornőm sem tudott aludni a terhesség alatt, szegény mindig tök meggyötört volt. Viszont a kisfia nagyon jó alvó, így sógornőm is nagyon jókat tud aludni, mindig azt mondja, hogy most sokkal kipihentebb, mint a terhessége alatt.

Nekem időszakos volt a dolog, volt, hogy jól aludtam, volt hogy elég rosszul. Most már nagyon szörnyen alszom...

37 heteske

2010. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Egyrészt sokat kelek föl pisilni éjszaka, az alap. És nagyon gyakran van úgy, hogy 4 körül is fölkelek, kimegyek és már nem tudok visszaaludni, ilyenkor irány a konyha, pár szendvics és egy jó könyv, és vissza az ágyba:) De csak a 4 órával van gond, előtte is szoktam kimenni többször, de akkor visszaalszom.
2010. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél az első és a harmadik trimeszterben nem tudtam aludni(hajnal 2 körül felébredtem,és csak 4,5 vagy6 órakor tudtam visszaaludni).Az elején szerintem a hormonoktól, a vége felé meg már a hatalmas pocakomtól nem ment az alvás.

Amikor pár héttel ezelőtt ismét elkezdődött a rossz alvás egyből tudtam,hogy terhes vagyok,pedig még semmi más tünetem nem volt.És igazam lett.Most vagyok 8 hetes terhes.

2010. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudok rendesen aludni,amióta terhes vagyok.

Az első 3 hónapban főleg a pisilés miatt,kb 5-6-szor mentem ki éjjelente, már ez jelentősen csökkent.

Most inkább sokat idegeskedem,gondolkodom,aggódom,hogy minden rendben legyen a babával.

Üdv:20 hetes kismama

2010. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 hetes vagyok, és ugyanez a gondom a terhesség kb 6. hete óta. Éjjel felkelek 2 körül, akor rájövök, hogy pisilnem kell, de szerintem nem a pisilési ingerre kelek fel, hanem csak ha már felkeltem, akkor rájövök, hogy pisilni és kell. És nem alszom vissza! Van hogy 3-4 órát forgolódok, és csak akkor tudok elaludni.
2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!