Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd látszódni a pocak?...

Mikor kezd látszódni a pocak? Mikor mozdul meg először a baba? És mikor jön elő a barna csík?

Figyelt kérdés
első baba és 13 hetes vagyok. Köszönöm a válaszokat előre is.
2010. máj. 21. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
látszódni 15 héttől. mozogni szintén ekkortól. (de lehet mindkettő picit később is)
2010. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A pocak teljesen változó, nekem a 20. héten kezdett látszódni, de aki nem ismert előtte, még akkor sem vette észre.

A magzatmozgás a 16. héten szokott kezdődni (ez általános).

2010. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a 20. hét körülkezdett látszódni a hasam, mondjuk nem vagyok egy nádszálkisasszony.

Az első mozgást a 16. héten éreztem.

Barna csíkom még szerencsére nincs, pedig vasárnap jár le az időnk. :) Most már talán megúszom nélküle.

2010. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

20. hét környékétől látszott, de volt, aki még 30 hetesen is megkérdezte, hogy ki itt a kismama???

mozgást én a 16. héten éreztem először, rögtön egy rúgást, és utána is naponta 1-1, majd egyre több mozgást. első baba.

barna csíkom nem jött elő, vagyis szülés után pár nappal látszott az összement hasamon valami, de kb. mintha csak koszos lett volna, abszolút nem volt feltűnő.

kellemes babavárást!

2010. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2010. máj. 21. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a 8. héttől látszódott a hasam a 2. babával. Az első a 13. héttől.
2010. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
azt a 8-at gondolom elírtad és 18. (8 hetes baba kb akkora mint egy cseresznye. ha nem terhesen a pólóm alá rakok egy cseresznyét, kétlem, hogy bárki észrevenné)
2010. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. hét után kezdett látszódni. A 18. héten éreztem először rúgni. Barna csíkom meg egyáltalán nem volt.
2010. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elírás a 8. hét, mert az én hasam is már látszik pár hete és 11 hetes vagyok most. A baba lehet, hogy akkora, mint egy cseresznye, de a méh növekszik. És persze más kérdés, hogy te már érzed, hogy nőtt a hasad, de külvilág számára még egy darabig nem lesz nyilvánvaló.
2010. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne elírás a 8. hét, sógornőmnek is ekkor már látszódott! (Második babával) Nekem első baba és mostanában kezd csak látszódni és már 19 hetes vagyok...

Amúgy nekem először a 15. héten "buborékolt" a pocim és pici püföléseket a 17. héttől éreztem, ma pedig már egy igazi rúgást kaptam. :)

2010. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!