Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradhat attól a baba,...

Megmaradhat attól a baba, hogy nem rögtön a + teszttől kezdtem szedni a Duphastont és az Utrogestant, hanem csak az 5. héttől, mikor volt 1-2 barna pöttyöm? Nem lesz késő?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 1-2 csepp barnázásom az elején, nem szedtem rá semmit, csak óvatosabb voltam!!!Jól vagyunk mind a ketten!!
2009. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két barna pötty még nem azt jelenti, hogy tuti elmegy a babád! Egy kicsit jobban kell vigyázni magatokra, ennyi!! Az én anyukám elég sokáig barnázgatott az öcsémmel, és semmi bajuk sem lett!!

Pihenj sokat és ne idegeskedj!

2009. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a nemvárt előtt is barnázgattam így nem is gondoltam, hogy babás vagyok csak a teszt igazolta. De ekkor még nem kellett semmit szednem, csak amikor a 8. héten(a következő mensi idején) ismét elkezdtem barnázni igaz mindig csak a wc papíron látszott a tisztasági betétemen soha. Ekkor írta ki nekem az Utrogestant és szednem kellett a 12. hétig, és nekem a barnázás szó szerint a 12. betöltött hétre elmúlt teljesen szerencsére. Úgyhogy ne aggódj, minden rendben lesz én szorítok neked.
2009. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. :)
2009. máj. 12. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se késő. Én a 7. héttől 2 hétig barnáztam, 3x1 MagneB6-ot szedtem. Most 18 hetes vagyok.
2009. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is irtak duphastont!Csak azt akarom kerdezni,hogy mind a kettot kell szedned?Az miert jobb?
2009. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem tudom.

Mindkettőt kell, a Dup gyógyszer a másik hüvelykúp.

Talán mert volt már 2 vetélésem. :(

2009. máj. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!