Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+5 hetes vagyok és a pocimba...

10+5 hetes vagyok és a pocimban olyat érzek mintha izomlázam lenne, eddig ilyen nem volt. Nem csináltam semmit amitől lehetne Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nő a méhed. Az "feszül".
2009. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Három dolog is lehet,egyrészt nyúlnak a méhszalagok,rendezkedik ,felkészül a szervezeted a babára,a baba növekedésére.A másik dolog már lehet a babád mozgása,hiszen nagy a helye és elkezdett forgolódni,helyezkedni,először nekem is olyan érzés volt,mintha belülrő egy görcs oldódna fel a hasamban.A harmadik dolog,amit még korainak gondolok,hogy keményedik a hasad,amit az orvosodnak/ha ez van/ el kellene mondani,mert akkor ír rá Mg-tartalmú tablettát.
2009. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!