Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek a fájások...

Mikor jelentkeznek a fájások és hogyan lehet konkrétan tudni, hogy arról van szó? Most vagyok 32hetes és szokott keményedni a hasam, nem mondhatnám, hogy sűrűn, más úgy nem szokott lenni. Első babám és hát nincs tapasztalatom még.

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A keményedés teljesen normális,amig nem rendszeres (percekben mérhető).A fájást pedig nem fogod mással összekeverni.Amikkor eddig még nem tapasztalt feszítő éles fájdalmat érzel a derekadban ami előre és lefelés is kisugárzik akkor az lesz az.Szerintem a kéjgázas fájdalomcsillapítás a legjobb.Azzal a baba is több oxigénhez jut és nincs benne káros anyag.Könnyű szülést!
2009. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hasam az nekem is szokott keményedni,pedig még csak félidős vagyok.Nem biztos,hogy rögtön a fájással fog kezdődni,nekem pl. az első gyerekemnél elkezdett szivárogni/folyni/ nem kis mennyiségben a magzatvíz,rá egy fél órára már a fájások is megindultak,először ritkábba,utána már egyre sűrűbben és miután beértünk a kórházba,rá kb. 4 órára meg is született a lányom.A fájásokat tul.képpen talán az erős menstruációs görcsökhöz lehet hasonlítani,csak kb. még 10*olyan fájdalmas,meg fogod érezni és amikor már nagyon közel vagy a szüléshez kb.fél óra ,alulról egy égtelenül feszítő érzésed lesz.Ez így leírva kicsit rémisztő,de nem kell megijedni,mert amikor meglátod a gyönyörű babádat,ahogy meredt szemekkel néz,az mindent feledtet.


Boldog babavárást és gyors,könnyű szülést!

2009. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szedsz MagneB6-ot? 36.hétig lehet nyugodtan mert ezek a keményedések azért nem jók. Nekem is sokat keményedett ilyenkor de segített a magnézium. Doki ajánlotta, h. szedjem és pihenjek többet.


Üdv

37 heteske

2009. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Persze szedem a MB6 és pihenek is. azért előszokott jönni néha,néha.Mindenkinél másabbak a fájások nem hiába mondják,hogy minden szülés más. Amúgy köszönöm válaszotokat,mindenkinek kívánok könnyű szülést és jó egészséget.
2009. jan. 31. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!