Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz ha elkapom az influenz...

Mi lesz ha elkapom az influenzát? 6 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom,lesz-e valamilyen következménye a babára nézve ha elkapom az influenzát?

Nem szeretnék azért táppénzre menni hogy kevesebb legyen rá az esély, meg egyébként is ameddig tudok szeretnék dolgozni. Mit gondoltok, egy nagyobb élelmiszer boltban meddig tudok majd dolgozni? Köszönöm!


2009. jan. 31. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

én 8hetes terhesen voltam otthon 2hétig 38fokos lázzal,betartva az orvosok utasításait nem lehet baj.

sok boldogságot

6hós kisfiú anyukája

2009. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen kaptam el, 3 hétig nem bírtam kigyógyulni belőle. Én is betartottam az orvos utasításait, mindenről megkérdeztem, szinte napi szinten beszéltünk.
2009. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!