Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki tél végére van kiírva...

Aki tél végére van kiírva milyen vitaminokkal készíti fel magát, hogy elkerülje az influenzát?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy naponta iszok egy pohár hideg vízbe áztatott csipkebogyót, és hetente többször eszek fokhagymát.Ha szedem az Elevitet és mellé még csipkebogyót is fogyasztok az nem fogja megterhelni a baba veséjét?

Nektek mit javasolt a dokitok?


2011. szept. 17. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy mit szedsz, ettől nem fogod nem elkapni.Én be vagyok oltva,szerintem ez a legjobb.
2011. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első babánkkal még csak egyet sem tüsszentettem, pedig az immunrendszerem kb egyenlő a nullával. De ugye ő volt az első, így kevésbé voltam kitéve a bölcsis/ovis/sulis fertőzéseknek. A másodikkal már 10 hetesen lázzal és torokgyulladással nyomtam az ágyat, hiába szedtem bármit is.

De az első babával sok-sok mézet ettem, ami köztudott, hogy természetes "antibiotikum". A másodikkal nem tudtam a mézre még csak ránézni sem.

2011. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van tesó oltasd be,én is ezt teszem,meg sok sok vitamin,mást nem tudsz tenni.
2011. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
alapos kézmosás mindig, és 500 mgos Juvita retard C-vitamin.
2011. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szedek terhesvitamint (most épp Gravidát), magnéziumot, C-vitamint (nem sokat!), és tőzegáfonya+echinacea teát iszom. Nem minden nap, és nem orvosi ajánlásra :)


Szerintem ha majd érzékelek magamon valami nyavalyát, grapefruitmag-kivonatot (nem az alkoholos verziót) fogom használni.

2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 18. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam, az Oscillococcinumot is lehet szedni várandósan!
2011. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!