Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy álltok a...

Kismamik! Hogy álltok a horror film nézéssel?

Figyelt kérdés
Én 12hetes vagyok és a mai napig nézek egyet egyet rám nincs hatással.Ti hogy vagytok ezzel?
2009. jan. 31. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én is nézek a mai napig,mert azért szeretem a horror filmeket.

Privibe beszélgetünk?

38 hetes pocis

2009. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig oda voltam a horror filmekért és nem stresszelek rajtuk egy kicsit se így nagyon sokszor nézem

30 hetes

2009. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
szia, én nagyon szerettem az ilyen filmeket, de amikor terhes lettem már nem bírtam megnézni őket többet. Ha egyszer-egyszer belenéztem egybe amikor megijedtem a végefele sokat keményedett tőle a pocim. Már 5 hónapos múlt a babóm, de még mindig félve nézek ilyesmit, leginkább azért, mert utána rosszat álmodok, az álmaim sokkal "látványosabbak" a szülés óta. legutóbb a Fűrész 4-et néztem, az nem is igazán ijesztő csak gusztustalan szerintem, de utána is napokig hülyeségeket álmodtam.
2009. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Én nagyon szeretem a horrort! Most hogy mondod meg is kéne néznem egyet :)!! 12.hetes pocis!

2009. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Én imádom a horrort, különösebben nem is zaklatnak fel, bár jó lenne már egy olyan horror, amitől sikítófrászt kapok:D

2009. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egy olyan frász nekem is jól jönne:):)

Ezért nézek sok ilyen filmet hátha valamelyik megborzongat:)

2009. jan. 31. 18:39
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem irigylem a kisbabáitokat.
2009. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Én is horror film párti vagyok. De mióta terhes lettem, nem nagyon bírom. :( Erre én pont a Fűrész4 nézésekor jöttem rá. Azóta is próbálkozom, de ha úgy érzem nem bírom megnézni, elkapcsolok. De én így terhesen még egy akciófilmet is ezerszer jobban átélek. Nagyon tudok izgulni. :)

22 hetes kismami

2009. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
hát nekem ami igazén ijesztő volt és többet nem nézném meg az az Átok-The grudge és a Silent Hill, de mindenkinek más és más.
2009. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Én a Kört néztem meg pocisan, de megfogadtam, hogy többet nem néez horrort még babát várok, mert éreztem, hogy a bennem levő izgalomtól a baba is izgalomba jött, folyton rúgdosott!
2009. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!