Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy álltok a...

Kismamik! Hogy álltok a horror film nézéssel?

Figyelt kérdés
Én 12hetes vagyok és a mai napig nézek egyet egyet rám nincs hatással.Ti hogy vagytok ezzel?
2009. jan. 31. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Régen kedvencem volt a jó horrorfilm, de amikor terhes lettem nagyon érzékennyé váltam és nem bírtam nézni. Sőt, semmi olyan filmet nem tudtam végignézni amiben erőszak volt (elkeztük nézni a M.Gibson Passióját, de az első korbácsütéseknél rosszul lettem és kikapcsoltam.). azóta már 10 hónapos a gyermekem, de csak nagyon gyenge thrillereket vagyok képes végignézni...Próbáltuk a MOtel 2-t, de azt is ki kellett kapcsolni...az a baj, hogy egy ilyen film után sokszor eszembe jutnak a brutális jelenetek, és szorongással töltenek el. Sajnálom pedig, mert régen imádtam félni :-)
2009. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Helló! én is nagyon szeretem a horror filmeket,jobban mint bármely más filmet,de a párom a terhességem elején eltiltott töle,mondván nem tesz jót a babának a sok izgalom ami biztos hatással lehet rá az elején,de most már 37 hetes vagyok és kb már 2 hónapja újra nézhetem,mivel akkor már úgy gondolta hogy elég fejlett a babó ahoz,hogy ne ártson meg neki egy kis izgalom.
2009. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez a gyerekre kifejezetten ártalmas. Folyamatos stresszben van, s azt sem tudja, miért.

Én úgy gondolom, ki kéne hagyni most az akció és horrorfilmeket egyaránt, melyek pont az adrenalint igyekeznek növelni a nézőben.

Olvassatok utána, mennyire káros!

2009. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!