Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok dr. Szemán Györggyel kapcsolatban? (Miskolc-Semmelweis kórház)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a tapasztalatod, bármilyen is az. Előre is köszönöm a segítségeteket! 38 hetes km
2011. aug. 18. 13:51
 1/3 Victory82 ***** válasza:
Szia!A legjobb doki,legalábbis nekem biztos.10 éve járok már hozzá.Túl vagyunk együtt 2 nagy cisztaműtéten,az egyik most volt decemberben,amikor 16 hetes kismama voltam és 2 szülésen.A kisfiam 4 éves lesz,vele 16 órát vajúdtam,ebből 12 órát a doki is velem volt.A kis tesó 3 hónapos,ő gyorsan jött,a doki nem volt bent,de amint szóltak neki,fél óra múlva ott volt.Fogadott orvosom,de csak szülés után adtunk neki pénzt,akkor sem sokat,25.000-et.Egyáltalán nem pénzéhes,nagyon jó szakember,lelkiismeretes.Minden nap jött hozzám a kórházban is.Megbízhatsz benne,ezt nyugodt szívvel mondom:)Ha tudok még segíteni,akkor írj!Üdv.Viki.
2011. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél. Azt én is tapasztaltam, hogy nem pénzéhes. Én úgy gondoltam szülés után adunk neki 30.000ft-ot. Akkor az úgy oké? Eddig még én sem csalódtam benne.
2011. aug. 18. 16:06
 3/3 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nagyon szívesen segítettem:)Szerintem elég a 30.000! Könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek:D.Viki.
2011. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!