Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés előtt mennyi idővel...

A szülés előtt mennyi idővel nem voltatok együtt apával?

Figyelt kérdés

A 37. hétben vagyok. A férjem nagyon aggódik. Hiába megyek minden héten méhszáj-vizsgálatra, ő már nem mer benne lenni, mert fél, hogy árt. Próbáltam neki mondani, hogy amíg zárt a méhszáj, nincs gond és nyugodtan, de hajthatatlan. (én nagyon igényelném, hogy ne csak simogasson, hiszen a szülés után úgyis jó sok időt ki kell hagyni... jól esne... :))

Nálatok is volt hasonló? Mit mondtak, miért nem szeretnének veletek úgy hagyományos módon együtt lenni, hogy bírtátok?


2011. jan. 13. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a férjemnek nem voltak ilyen fenntartásai:) Szülés előtti napon is együtt voltunk, azon túl, hogy nagyon jólesett, orvosi javaslatra, mert 11 nappal túlhordtam a babát, és ez segíteni szokott.
2011. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nálam a szex indította be szulést pontosan a kiírt napomon.Amíg te úgy érzed,addig lehet szexelni.Óvatosan kell csinálni,nem vadul.
2011. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de őt hogy tudnám meggyőzni? MErt eléggé hangulatgyilkos, bármit is képzelek el, mit mondhatnék...
2011. jan. 13. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugtasd azzal, hogy a 37. hét után már amúgy sincsen miben ártania a babának. Akkor már az sem gond ha véletlenül beindul a szülés.
2011. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az elején vetélés gyanú miatt a 12. hétig el voltunk tiltva!Gondolhatod utána se nagyon mertünk, vagy 5* próbálkoztunk!Én is és Ő is nagyon féltettük, de csak a nehéz kezdetek miatt! :)

A 31. héten pedig beindult a szülés....(Egyben maradtunk)De azt mondták, ha a 35. hétig kihúzzuk akkor az már jó!Hát vártunk a 37.hétig, ésutána minden nap legalább egyszer!Annyira kívántuk már egymást!A kisasszonyt nem zavarta már semmi így is 39+4 hetesen született! :)


Próbáld azt magyarázni a Férjednek, hogy a gyermeketek közelébe sem ér...Olyan védett helyen van!És utána pedig 6 hét tios, és utána is hulla fáradtak lesztek...Szóval még most legyetek kettesben együtt! :)Én drukkolok! :)

2011. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Végig együtt voltunk, szerintem ez teljesen normális....még nem tudtam h ezek fájások csak apró szurkálást éreztem mikor még le akartam támadni apát este :))) de felerősödtek a fájások uh már nem ment..el is folyt a vizem rá nem sokkal és mentünk szülni...ha nem erősödnek a fájások még szülés napján is együtt lettünk volna :))


Mutasd meg a párodnak a kommenteket hogy nyugodtan lehet szexelni, semmilyen bajt nem okoz!!! Sőtt:)

2011. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem hisz neked,akkor vidd be ot a nogyógyászodhoz,akinek talán hinni fog.Az ultrahangok alatt velem is bejott a férjem,és minden ilyen kérdést elotte tettem fel a dokinak.
2011. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 29. héten kicsit kinyílt a méhszájam, akkor kicsit óvatosságra lettünk intve. Így maradt a heti 1 alkalom. Tegnap megkérdeztem az orvosomat, hogy meddig kell még ezt tartani, mire közölte, hogy mivel majdnem 35 hetes vagyok (vasárnap töltöm), így nem kell betartani. Szó szerint azt mondta "Mindent bele!". :) Vagyis nem hogy nem árt, még jót is tesz. Ha a baba még nem készült fel a kibújásra, akkor a szex sem fogja beindítani. Az csak akkor működik, ha a csöppség már készen áll a világra jövetelre. Ezt is a dokim mondta. :)
2011. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amint kiderült,hogy terhes vagyok(5.hét)Na onnantól egyáltalán nem nyúlt hozzám:(
2011. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!