Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mikor lehetek...

Szülés után mikor lehetek együtt a párommal? Tudom a 6 heted de előbb nem lehet? Még akkor sem ha nem hatol be teljesen csak picit az élvezet kedvéért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire türelmetlen vagy hajrá. Ugyis irnak majd olyanok akik már 4 hét mulva szexeltek de a kockázati tényező mindig ott van. Ha tudod vállalni akkor élvezkedjetek.
2009. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

úristen

nem igaz, hogy nem bírod kivárni.

nekem eszembe nem jutott szexelni az elején, örültem, ha 5 percig nem üvöltött a baba.

2009. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

az elottem szolonak azert kerdezi a kerdezo mert nem birja kivarni nem tudod ertelmezni a kerdest?

a kerdezonek a fertozes miatt kell kivarni a 6 hetet de hidd el nagyon sok ember nem birja kivarni es nem lett bajuk szoval rajta egeszsegetekre!

2009. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott leszel, hogy kint lesz a baba, örülni fogsz ha alhatsz kicsit. A fertőzés miatt kell kivárni a 6 hetet, nem véletlenül lett kitalálva. De persze Te tudod, minden esetre a nőgyógyászt kérdezd meg. Lehet nem lenne baj, de nem ér kockáztatni szerintem.

Minden jót kívánok.

10 hetes baba anyucija

2009. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy ha már nem vérzel, és nem váladékozol, és nem fáj, miért ne? Ha picit behtol, akkor már teljesen is behatolhat, mert a fertézések elekrülése miatt mondják a 6 hetet-ennyi idő, mire a méhszáj újra összezár rendesen.
2009. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy nem mindenki ugyanúgy éli meg azt a 6 hetet. Mi már előtte is el voltunk tiltva rég, tehát nem 6 hetet kellett kibírni, hanem 17 hetet... de van akinek ennél többet.

És a baba lehet nyugodt, lehet nincs vele gond, jó alvó, akkor miért ne érdekelné az embert a szex? Ez nem bűn, ne tessék lehurrogni, egészséges biológia!

2009. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is azt hittem ez lesz a legnagyobb problémám. Szülés előtti este még együtt voltunk, aztán 3 hónapig kellett a hahálnak, annyira fájt. De elmúlt, nyomtalanul, most 17 hós a babám és 27 hetes terhes vagyok. Ha bírod, sztem nyugodtan.
2009. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!