Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 10 hetes. Eléggé...

Ma vagyok 10 hetes. Eléggé fáj a derekam és hátul a vesémnél, meg fájdogál a hasam, jobban mint eddig. Folyás rendben, nem barna vagy véres. Ez gond? Menjek orvoshoz? Aggódom!

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Egy pisivizsgálat nem árthat,nektek!Nekem 5-6 hetesen volt húgyhólyaggyulladásom,kaptam rá antibiotikumot,mert nem jó az ilyasmi ilyenkor!

Jobbulást!

33 hetes km

2009. okt. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elmennék,biztos ami biztos.
2009. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A derék és a hasfájás nekem is megvolt, azt hiszem a miatt nem kell félned. De a vesetájékot, nem is tudom. Biztosan hasznos tanács az előttem szólóé!
2009. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is fájdogál a derekam - vese táják - szóltam a dokinak, azt mondta, hogy ilyenkor panghat a vese és ez előfordul, próbáljak meg sokat inni. 12 hetesen úgyis kell menned gondolom, (orvos, labor stb) azért említsd meg az orvosodnak.
2009. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolókat, voltam dokinál, hüvelygyulladásom van, amire kaptam kúpot, de a bébivel minden rendben és szépen fejlődik :)

Köszi mindenkinek mégegyszer! :)

2009. okt. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!