Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennél az eredménynél mennyire...

Ennél az eredménynél mennyire kell vigyázni?

Figyelt kérdés
c2100. Nekem megtiltottak mindent. Más meg vígan futkos ilyen értékkel.
2011. jan. 14. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Külső méhszáj nyitva,ilyenkor magnéziumot meg pihenést szoktak javasolni,de általában semmi baj nem lesz.Szexelni se lehet?Talán picit túl óvatosa a dokid,de ez nem baj.



NEM ÖSSZEKEVERNI A C2000-AL.A KETTŐ TELJESEN MÁS!!!!(sokan tévesztik)

2011. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igen, még házasélet se lehet, a 25 héttől ez az értékem most 35 hetesek vagyunk.
2011. jan. 14. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Első baba? Hányadik hétben vagy, Sokat keményedsz, Az orvos látja, milyen a többi eredményed, milyen az általános állapotod, azok alapján dönt, hogy eltilt-e bármitől vagy sem. Én az orvosra hallgatnék, nem, laikusokra... Pedig én is hasonló helyzetben voltam már a 20. héttől, csak, mivel már nem első baba, így én ésszel mindent csinálhattam (orvosi utasításra!). Ha fekvésre ítél, azt is betartottam volna, hisz ilyenkor nem csak én vagyok fontos.... Ha pihenésre, fekvésre vagy ítélve, tartsd be, szex óne... A te érdeked!
2011. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor azért mert picit hamar nyílt ki.
2011. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

35. hét végéig pihennék a helyedben, aztán szép lassan kezd mozogni, mert nem lesz erőd szülni.

1. babámnál a 32. héten megindult a szülés, lett szülésznőm, baba bentmaradt.

A szülésznő javasolta akkor ezt, de így is a 40. héten indítani kellett a szülést, 2 nap vajúdás után lett meg a fiam.

Szóval lassan elkezdhetsz mozogni.

2. babát váró, 27. héttől fekvésre ítélt - 2100 - kismama. Aki most kezdi a 32. hetet.

2011. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a az hogy 25 hetesen bepanikolsz egy ilyen hir hallatan az ok de 35 hertesen nem kell ebbol olyan nagy ugyet csinalni. csinalj minden ugy ahogy a dokid eloirta es ha meg 2 hetet huzzatok az mar jo. valoban vannak aki ilyen eredmenyekkel meg futkosnak de vannak olyanok is akik a 3 honaptol agyabn vannak...ennel azert jobban jartal
2011. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is akarok felelőtlen lenni. Fekszem a 25 héttől. Keményedek is, de már jobb mint az elején volt. Autóval megyek mindenhova. Nem akarok gondot, de én is aggódom hogy ne legyek gyenge szülésnél.
2011. jan. 14. 14:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Első baba, nem tudom mi lehetett mert az elején semmi gond nem volt.
2011. jan. 14. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az lehet hogy lassan szulni fogsz...ha elos baba akkor megertem hogy izgulsz de nyugi mar nagyon keves van es most mar a tested nagyon keszul a szulesre...a biztonsag kedveert meg pihi 2 hetig aztan szaladgalhatsz te is mert mar nem lehet gond...konnyu szulest es jo babazast
2011. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!