Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ideális esetben hol helyezkedi...

Ideális esetben hol helyezkedik el a méhlepény? 12. heti UH-n azt állapították meg, hogy hátsó fali, mélyen. Elfelejtettem megkérdezni, kell-e emiatt vigyázni valamivel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A 12. héten még felesleges aggódni emiatt. Általában ahogy nő a méhed, úgy húzódik feljebb a lepény is. A mélyen tapadó lepénynél azt kell figyelembe venni, hogy fedi-e a méhszájat? Mert ha igen, akkor nem lehetséges a természetes hüvelyi szülés. De mondom, általában feljebb húzódik. A 16. héten nekem még kicsit rálógott a méhszájra, most a 38. héten vagyok, és már nincs ott.
2011. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondot jelentene, a doki biztosan elmondta volna,mire kell ügyelned. Az, hogy most még mélyen van, semmi komolyat nem jelent. Bőven van még idő,hogy feljebb húzza a növekvőméh. Nekem pl. elég sokáig mélyen volt, csak a 32. hétre került megfelelőhelyre. Nem voltam semmitől eltiltva,élhettem a megszokott életemet. A doki csak annyit mondott, hogy ha barnáznék, véreznék, azonnal kórház... Nem volt rá szükség :)
2011. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!