Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik trimeszterben mire...

A harmadik trimeszterben mire kell figyelni? Mire kell vigyázni? Azon kívül milyen tünetek jellemzőek ilyenkor? 31 hetes km

Figyelt kérdés

Annyit olvasni a terhesség tüneteiről, a káros dolgokról az első pár hónapban (mit ne egyél, mit ne csinálj, mit érzel).

Aztán hirtelen semmi írás sehol.

Ugyanúgy nem lehet enni penészes sajtot? Feszülnie kéne még a mellemnek?


2011. márc. 22. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 31 hetes vagyok.Nekem éjszaka zsibbad időnként a lábam,fel kell polcolni a fejemet,különben fulladok,na meg nő a pocim :) Más tünetem nem nagyon van,nem feszül a mellem,de már jó ideje nem.

Penészues sajtot szerintem végig nem lehet enni,ahogy nyers húsos,nyers tojásos ételeket sem,de ezt leszámítva én eszek mindent ami nem bántja a gyomromat.

2011. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz káros mindaz, ami az elején is az volt.

Boldog babavárást!

2011. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szabályok végig ugyanazok, csak az elején szokták elmondani. Pl. téglát cipelni ugyanúgy nem szabad, a kajával óvatosan, mint eddig.

Ami nekem volt más:

Többet kentem a bőröm a mellemen, meg a pocakomon, mert egyre nagyobb lett.(erre figyelnem kellett, mert nem vagyok kenegetős fajta)

Jobban kellett a lábam elé néznem, mert nem láttam a pocaktól a lépcsőt, meg az utat.

Ha hajlamos vagy a hízásra, akkor most résen kell lenni.

Nekem mákom volt, mert csak utolsó 4 hét volt nehéz: légszomj, vizesedés (akkor sómentes diétát kellett tartanom)

Remélem tudtam segíteni, más általános dolog nem jut eszembe :)

2011. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek a válaszokat!
2011. márc. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!