Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, és esténként...

17 hetes vagyok, és esténként a pocimra szoktam tenni az mp3 lejátszót kihangosítva, és komolyzenét játszok le. A baba ilyenkor elkezd mocorogni Azért csinálja, mert tetszik neki, vagy azért, hogy hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés!

Állítólag szeretik a komolyzenét de és nem hallgattatnám vele. Inkább szoktasd olyan zenére amit te is szeretsz és ha kint lesz és nem tudod megnyugtatni akkor beteszed neki és legalább te is megnyugszol :-)). Persze ha heavy metalt szereted akkor inkább ne. :-D

2009. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A komolyzenében is vannak különböző hangulatú zenék, de alapvetően sokkal nyugtatóbb hatásúak, mint a többi zene. Mozartot és Vivaldit az enyém szereti, de inkább megnyugtatja. Ha túl hangos és túl közel teszed hozzá, az szerintem annyira nem jó. Csak azért gondolom, mert a barátnőm egy kisrádiót tett a hasához és a gyerek majd kirúgta a kezéből a rádiót annyira megijesztette vele. Szóval, gondolom túl hirtelen tette oda és túl hangosra állította. Meg a rádió hullámai, rezgései sem olyan jók szerintem.
2009. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én énekelek hát valahol a komoly zene és a könnyűzene határán, de amikor fellépés van akkor sosem mocorog, csak utána, de akkor nagyon. Ha bármikor zene szól akkor mindig nyugodt.
2009. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Létezik egy Baby Einstein projekt, ami kifejezetten a babákra optimalizált zenékkel (megfelelő művek, megfelelő hangzással) foglalkozik. Nekem megvannak a Baby zenék, és felnőttként is szívesen hallgatom őket. De hogy babáknak mennyire ajánlott, azt az anyának kell eldöntenie. ;)


Baby Einstein: Baby Mozart

http://www.youtube.com/watch?v=pNWjuG0Qf9Q

2016. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!